Facebook Google+ Twitter

Miedwiediew w Polsce. Zobacz, gdzie będą utrudnienia w ruchu

Wizyta Dmitrjia Miedwiediewa w Warszawie spowoduje liczne komplikacje dla warszawiaków. Będzie zakaz parkowania, niektóre z ulic zostaną zamknięte.

Miedwiediew wylądował na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie zaraz po godzinie 11.00. Odleci we wtorek po południu. Z wizytą związane są kłopoty komunikacyjne. Jak informuje lotnisko-chopina.pl podróżni mogą spotkać się z utrudnieniami w dotarciu do lotniska z centrum, w czasie przejazdu kolumny prezydenckiej.

Zarząd dróg miejskich podaje, że w związku z przyjazdem Dmitrija Miedwiediewa jest całkowity zakaz parkowania w rejonie Hotelu Hyatt oraz Cmentarza Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich. Wszystkie pozostawione tam samochody, będą odholowane przez straż miejską, na koszt właściciela.

Należy się spodziewać, że trasy, którymi przejedzie kolumna prezydencka oraz okolice wszystkich miejsc w których będzie przebywał prezydent, zostaną na ten czas wyłączone z ruchu. Trasa kolumny, ze względów bezpieczeństwa, zostanie utrzymana w tajemnicy do ostatniej chwili.

Jak informuje portal mmwarszawa.pl utrudnienia będą prawdopodobnie na odcinku Krakowskiego Przedmieścia (gdzie już pojawiła się policja, straż miejska i zostały ustawione barierki) około 11.30-12.00. W tych godzinach Bronisław Komorowski, w Pałacu Prezydenckim, będzie gościł Miedwiediewa. Anna Komorowska, w czasie spotkania głów państw, zabierze pierwszą damę Rosji na spracer po Łazienkach Królewskich.
W okolicach parku również mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

ZTM nie planuje żadnych objazdów związanych z wizytą Prezydenta Rosji. - Spodziewamy się tylko krótkich zatrzymań w ruchu. Sytuacja będzie pod nadzorem naszych służb, które będą reagować na miejscu - mówi Andrzej Skwarek z Zarządu Transportu Miejskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polaczek
  • Polaczek
  • 06.12.2010 11:55

Utrudnienia w ruchu to pryszcz. Gorsze, że po wizycie będzie kolejny rozbiór Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.