Facebook Google+ Twitter

Miedziński zwycięzcą w turnieju pożegnalnym Jacka Krzyżaniaka

Adrian Miedziński zwyciężył w turnieju pożegnalnym Jacka Krzyżaniaka, który odbył się w niedzielę na MotoArenie w Toruniu. W zawodach wystąpili przyjaciele Jacka z torów żużlowych.

 / Fot. Patryk MłynekWyniki turnieju:

1. Ryan Sullivan (Unibax Toruń) - (3,0,T,3,2)8
2. Sławomir Drabik (Włókniarz Częstochowa) - (2,2,1,0,2)7
3. Adam Skórnicki (PSŻ Lechma Poznań) - (1,0,0,1,3)5
4. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) - (0,0,0,2,1)3
5. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - (3,3,2,3,3)14
6. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz) - (1,1,1,1,0)4
7. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz) - (0,3,2,2,0)7
8. Tomasz Chrzanowski (GTŻ Grudziądz) - (2,2,1,3,3)11
9. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) - (1,2,3,3,3)12
10. Przemysław Pawlicki (Caelum Stal Gorzów) - (3,0,1,2,3)9
11. Mariusz Puszakowski (Lubelski Węgiel KMŻ) - (0,2,3,1,1)7
12. Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz) - (2,3,3,0,1)9
13. Andreas Jonsson (Polonia Bydgoszcz) - (1,1,3,2,2)9
14. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) - (3,3,2,1,2)11
15. Kacper Gomólski (Valtra Start Gniezno) - (2,1,0,0,0)3
16. Kamil Pulczyński ( Unibax Toruń) - (0,1,2,0,1)4
R1.
Bartosz Pietrykowski ( Unibax Toruń) - (0)


Bieg po biegu:
1. Sullivan, Drabik, Skórnicki, E.Pulczyński
2. Miedzińki, Chrzanowski, Mroczka, Walasek
3. Pawlicki, Buczkowski, Protasiewicz, Puszakowski
4. Dudek, Gomólski, Jonsson, K.Pulczyński
5. Miedzińki, Protasiewicz, Jonsson, Sullivan
6. Dudek, Drabik, Mroczka,Pawlicki
7. Walasek, Puszakowski, Gomólski,Skórnicki
8. Buczkowski, Chrzanowski, K.Pulczyński, E.Pulczyński
9. Puszakowski, K.Pulczyński, Mroczka, Pietrykowski
10. Buczkowski, Miedzińki,Drabik, Gomólski
11. Protasiewicz, Dudek,Chrzanowski, Skórnicki
12.
Jonsson, Walasek, Pawlicki, E.Pulczyński
13. Sullivan, Walasek, Dudek, Buczkowski
14. Chrzanowski, Jonsson, Puszakowski, Drabik
15. Miedziński, Pawlicki, Skórnicki, K.Pulczyński
16. Protasiewicz, E.Pulczyński,Mroczka, Gomólski
17. Pawlicki, Sullivan, Chrzanowski, Gomólski
18. Protasiewicz, Drabik, K.Pulczyński, Wallasek
19. Skórnicki, Jonsson, Buczkowski, Mroczka
20. Miedziński, Dudek, Puszakowski, E.Pulczyński


Bieg dodatkowy o 2 miejsce: Protasiewicz, Pawlicki

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.