Facebook Google+ Twitter

„Między dźwiękami” - Łukasza Zagrobelnego

Drugi album Łukasza Zagrobelnego „Między dźwiękami”, potwierdza, że jest on jednym z najciekawszych wokalistów na polskiej scenie muzycznej.

Łukasz Zagrobelny, płyta Miedzy Dzwiekami / Fot. Justyna BorowieckaNominowany (w duecie z Eweliną Flintą, za piosenkę „Nie kłam, że kochasz mnie) do nagrody Telekamery TeleTygodnia 2009 Łukasz Zagrobelny idzie jak burza. Po znakomitym debiutanckim albumie „Myśli warte słów”, wydanym niespełna rok temu, przyszła pora na drugą płytę - „Między dźwiękami”(kwiecień 2009).

Już druga piosenka „Mówisz i masz” pozwala poczuć, świeżość i lekkość muzyki. Nie powtarza starych schematów z pierwszej płyty. Wciąż szuka, ale nie zapomina o słuchaczach, każda piosenka z płyty „Między dźwiękami” mogłaby stać się przebojem. To płyta, na której możemy usłyszeć znakomitą muzykę, aranżację i teksty. Na krążku znajdują się kompozycje Jamesa Morrisona, Diane Warren, Filipa i Piotra Siejki oraz Karola Kusa. Natomiast teksty napisali: Ryszard Kunce, Karolina Kozak, Daniel Wyszogrodzki, Ewa Brachun oraz Magdalena Wojtalewicz.
Pierwszym singlem stała się piosenka „Jeszcze o nas”, której współautorem słów jest Łukasz.

Zagrobelny został doceniony przede wszystkim przez krytyków, ale również publiczność, która nagrodziła go takimi nagrodami, jak Super Jedynka, ESKA Awards oraz Mikrofon Popcornu. Nowoczesne brzmienie, melodie, teksty oraz mocny, zmysłowy głos Łukasza sprawiają, że właśnie takich utalentowanych wokalistów potrzebuje nasz polski rynek.


Łukasz Zagrobelny „Między dźwiękami”

1.Przyjdzie czas
2.Mówisz i masz
3.Jeszcze o nas
4.Miłość odmienia nas
5.Spacer po niebie
6.Teraz wiem
7.Kilka chwil
8.Marzenia do spełnienia
9.Zapomniałaś mnie
10.Opętani
11.Noc zapala się

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.