Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowa eko-konferencja w Łodzi

Już 14 października Łódź stanie się centrum wydarzeń dla wszystkich tych, którzy zwracają uwagę na jakość żywności i sposób jej produkcji w Polsce oraz na najważniejszych europejskich rynkach.

 / Fot. Logo IFOAMTego dnia regionalna grupa IFOAM EU Group, która stanowi europejską strukturę Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego IFOAM UE, zorganizuje w Łodzi konferencję, na którą potwierdzili przyjazd wszyscy liczący się przedstawiciele, tworzący rynek ekologicznej żywności w Europie.

Targi Natura Food, po raz pierwszy zgromadzą w jednym miejscu tak liczną grupę producentów i dystrybutorów eko-żywności. Data i miejsce spotkania nie są przypadkowe - Natura Food to największe w tej części Europy targi poświęcone idei zdrowego trybu życia i odżywiania.

Z pewnością, na konferencji poruszona zostanie problematyka genetycznie modyfikowanej żywności (GMO), a także zagadnienia ochrony środowiska w kontekście produkcji GMO. Temat ten wywołuje już teraz gorącą dyskusję w mediach.

Konferencja tłumaczona symultanicznie na 4 języki ma na celu m.in. wypracowanie zaleceń, dla poprawy jakości żywności ekologicznej i odpowiednich standardów produkcji w tym zakresie.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.