Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych doceniła młodych artystów z Polski

Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych dostrzegła laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Związek Zawodowy Pracowników Pomocy Społecznej.

Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych dostrzegła laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Związek Zawodowy Pracowników Pomocy Społecznej. Na swojej stronie The International Federation of Social Workers
zamieściła informacje o obchodach Światowego Dnia Pracy Socjalnej - 17.03.2009 r., w tym informacje pochodzące z Polski.

Nasz kraj jako jedyny prezentują nie publikacje teoretyków, czy też praktyków pracy socjalnej, ale prace plastyczne przygotowane przez dzieci, młodzież i dorosłych, które udostępnił Związek Zawodowy Pracowników Pomocy Społecznej.

Ten młody związek zawodowy po raz kolejny przekonał do promocji pomocy społecznej tak dużego partnera. Wcześniej była to m.in.: Akademia Sztuk Pięknych, która informowała o konkursie ZZPPS na swojej stronie internetowej, czy też Uniwersytet Śląski i portal Sztuka.pl

Więcej informacji na stronie Związku Zawodowego Pracowników Pomocy Społecznej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.