Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowa Konferencja Central European Electronic Card 2012

W dniach 5-6 grudnia 2012 roku w Hotel Novotel Centrum w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Central European Electronic Card (CEEC), która jest najważniejszym corocznym wydarzeniem branży kartowej w Polsce i Europie Środkowej.

ID Zabezpieczenie kartowe dokumentów / Fot. MENU GROUPKonferencja stanowiła forum wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu najbardziej aktualnych zagadnień dla rynku kartowego, na której zagościli przedstawiciele instytucji i firm najważniejszych dla rozwoju biznesu płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie.

Międzynarodowa Konferencja Central European Electronic Card 2012 / Fot. Materiały OrganizatoraPodczas dwudniowych obrad goście z kraju i zagranicy mieli okazję zapoznać się z kilkudziesięcioma specjalistycznymi prezentacjami czołowych ekspertów i autorytetów branży płatniczej. Do poszczególnych sesji i paneli wprowadzono elementy żywej dyskusji i wymiany poglądów wszystkich uczestników spotkania, zarówno prelegentów jak i słuchaczy.
Credit Card - Tworzenie Grafiki Karty - wynagradzane / Fot. MENU GROUP
Na Konferencji Central European Electronic Card poruszone zostały kwestie najbardziej aktualne dla rynku kart i płatności w Polsce oraz Europie, które dotyczyły m.in. następujących tematów:

- Płatności zbliżeniowe i mobilne - NFC
- Rozwój obrotu bezgotówkowego
- Innowacje w sektorze płatności
- Przyszłość sektora płatności w Polsce i Europie
- Sposoby płatności w e-commerce
- Bezpieczeństwo obrotu kartowego
- Interchange free - ekonomiczna strona biznesu kartowego
- Social-media w funkcjonowaniu systemów płatności
- Nowe regulacje prawne rynku usług płatniczych
- Bezpieczeństwo portfeli elektronicznych
- Elektroniczna tożsamość
- SEPA i EMV
- Systemy IT wspierające bankowy obrót kartowy
- Karty podarunkowe
- Karty lojalnościowe, miejskie i regionalne
- Systemy kartowe w ochronie zdrowia

Całemu wydarzeniu towarzyszyła Polska Kartowa Gala w Polonia Palace Hotel, na której ogłoszono zwycięzców 7 konkursów na najlepsze karty w Polsce w 2012 roku. Impreza ta zgromadziła wielu znaczących przedstawicieli środowiska kartowego, na czele z osobami kluczowymi dla branży (m.in. prezesów banków-emitentów, wysokich przedstawicieli międzynarodowych organizacji kartowych, firm producentów kart, firm IT obsługujących branżę kartową).

Konferencja Central European Electronic Card organizowana jest od 2008 roku, kiedy to stała się wydarzeniem międzynarodowym, lecz swoje początki ma w 2001 roku, istniejąc pod nazwą KARTA. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, CEEC cieszyła się ogromnym zainteresowaniem branży. Już teraz organizatorzy zapraszają za rok, na kolejną - VI edycję, aby móc omówić nowe aspekty bardzo szybko rozwijającej się branży płatności bezgotówkowych.

http://www.conkarta.pl/

Zarejestruj się i napisz artykuł[/b]
Znajdź nas na Google+


Anna Figiel, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.