Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna będzie mieć swój zestaw Lego? Zagłosuj na projekt w serwisie Lego Ideas

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna może doczekać się własnego zestawu z klocków LEGO. Wersja przygotowana przez jednego z pasjonatów zdobyła już połowę z 10 tys. wymaganych głosów. Po przekroczeniu tego progu producent rozważy wypuszczenie na rynek nowego zestawu.

 / Fot. Lego IdeasLego Ideas to platforma, która umożliwia "wywieranie nacisku" na producenta klocków w sprawie nowych zestawów. Jeden z użytkowników, występujący pod pseudonimem XCLD przygotował projekt Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Do 29 kwietnia musi zdobyć 10 tys. głosów, by LEGO rozważyło wprowadzenie go na rynek. W momencie powstawania tekstu inicjatywę wsparło 5904 osoby.

Zestaw ISS składałby się z ponad 1000 części i mógłby być sprzedawany z czterema statkami Progress i Sojuz. Pomysłodawca projektu przygotował również mniejsze wersje Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Podstawowa składałby się 72 części, a średnia z 300 części.

Czytaj także: Na Ganimedesie znajduje się podziemny ocean. Naukowcy odkryli go dzięki teleskopowi Hubble'a


Żeby zagłosować na projekt należy zarejestrować się w serwisie. Podczas oddawania głosu zostaniemy zapytani o potencjalną cenę takiego zestawu oraz jego przeznaczenie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.