Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14261 miejsce

Międzynarodowe Centrum Kursów i Szkoleń Specjalistycznych w OKIP

Sierpień to gorący okres dla Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw jeśli chodzi o rozszerzanie swojej działalności. Ostatnio została podpisana umowa o współpracy OKIP z MCKISS.

 / Fot. MCKISS19 sierpnia 2013 roku Międzynarodowe Centrum Kursów i Szkoleń Specjalistycznych oficjalnie stało się członkiem Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw. Jest to kolejny krok do dynamicznego rozwoju nie tylko MCKISS, ale wszystkich firm należących do klastra - bo przecież na tym polega idea klastra.

 / Fot. MCKISSAktu podpisania umowy o przyłączeniu się MCKISS do Klastra dokonali Bogdan Węgrzynek, Prezes Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, Ilona Tobjasz - Prezes Międzynarodowego Centrum Kursów i Szkoleń Specjalistycznych oraz Grzegorz Małecki - Prezes grupy MG Holding, do której MCKISS należy.

MCKISS prowadzi szeroko pojętą działalność szkoleniową. Co ważne w kontekście jego współpracy z OKIP, MCKISS zdecydowanie należy do firm innowacyjnych. Dlaczego? Ponieważ nie odtwarza tego co robią inni, ale inicjuje, tworzy i realizuje własne pomysły na szkolenia. MCKISS jest międzynarodowym centrum szkoleniowym - co warto zaznaczyć - jedynym w Polsce zajmującym się kompleksowym kształceniem i edukacją w zakresie bezpieczeństwa i obrony, medycyny i ratownictwa, biznesu i pracy, a także stylu życia i przygód. Jego działalność prowadzona jest w oparciu o autorskie programy szkoleniowe, do których zalicza się MTS - Multi Traning System i TFS - Tactical Fight System - spełniające międzynarodowe standardy profesjonalnego szkolenia.

 / Fot. MCKISSRównież jako jedyne w Polsce MCKISS prowadzi pełen zakres szkoleń od poziomu podstawowego przez kursy zaawansowane, aż do stopni instruktorskich. Droga ta obejmuje także realizację szeregu specjalistycznych szkoleń oraz kursów doskonalących i przypominających umiejętności w konkretnych dziedzinach.

 / Fot. MCKISSCzłonkowstwo w klastrze otwiera przed MCKISS nowe możliwości. Obecnie szkolenia MCKISS przeznaczone są do szerokiego grona odbiorców. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, firmy prywatnych, a także instytucji państwowych i społecznych. Zainicjowanie i następnie umocnienie współpracy pomiędzy podmiotami tworzącymi klaster może przynieść wymierne korzyści każdej ze stron. Dla MCKISS będzie to na pewno szansa na pozyskiwanie nowych klientów, promocję dotychczasowej działalności oraz rozszerzanie jej o nowe pomysły, które dzięki współpracy z klastrem będą mogły zostać w dużo łatwiejszy sposób wdrożone.

 / Fot. MCKISSWśród szkoleń z zakresu militariów prowadzonych przez MCKISS znaleźć można elementy takie jak strzelanie, pirotechnika, nurkowanie, survival, spadochroniarstwo, quady, wspinaczka i wiele innych. W profilu medycznym oferta szkoleń jest z zakresu m.in. pierwszej pomocy, ratownictwa wodnego, górskiego pogotowania ratunkowego czy też ratownictwa taktycznego i militarnego. Jeśli chodzi o lifestyle to MCKISS zajmuje się organizacją wyjazdów i wypraw outdoorowych, imprez integracyjnych, prowadzi wypożyczalnię i sklep sprzętów z zakresu oferowanych przez firmę szkoleń.

 / Fot. MCKISSMCKISS organizuje także pokazy, czego przykładem może być ostatni, rewelacyjny pokaz sił specjalnych 15 sierpnia br. podczas wojewódzkich obchodów Wojska Polskiego w Ostródzie.
Relacja: Obchody Święta Wojska Polskiego w Ostródzie

Nawiązanie współpracy w Ogólnopolskim Klastrze Innowacyjnych Przedsiębiorstw bezsprzecznie jest ogromną szansą na nowe możliwości i prognostykiem dalszego rozwoju MCKISS. Międzynarodowe Centrum Kursów i Szkoleń Specjalistycznych będzie z pewnością także cennym współpracownikiem dla pozostałych członków klastra.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.