Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne na Narodowym. Narodowym wystąpią mistrzowie z Chorwacji, Finlandii i Austrii

W sobotę, 5 września, na Stadionie Narodowym będzie można zobaczyć kolorowe spektakle pirotechniczne. Trzy z nich biorą udział w konkursie Champion Fire Show.

 / Fot. Arkadiusz Gola (aip)Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to przegląd świetl­nych spektakli wyreżyserowanych przez zespoły najlepszych grup wykonawczych z Europy. Wszystkie ekipy to laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie.

Na Narodowym zobaczymy mistrzów z Chorwacji, Finlandii i Austrii. Niezwykłe widowisko będzie przygotowane przez ponad 530 osób, które wyślą w niebo ponad 6 tys. fajerwerków. Ale Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to nie tylko sztuczne ognie. Impreza rozpocznie się o godz. 18 występami i atrakcjami dla najmłodszych. Następnie czeka na nas pokaz akrobacji motocyklowych FMX.

W trakcie 40-minutowego show zobaczymy skoki, ewolucje oraz salta wykonywane na motocyklach ze specjalnie przygotowanych ramp, które pozwalają wzbić się na wysokość aż 12 metrów. Widowisko zaplanowane jest o godz. 20. A do tego Miasteczko Piwne, czyli specjalnie wydzielona strefa z piwem i potrawami z grilla. Podczas wydarzenia zgromadzeni zobaczą też Teatr Ognia, czyli występ Mamadoo Fireshow. To najbardziej rozpoznawana w Polsce grupa specjalizująca się w tworzeniu przedstawień, w których główną rolę gra żywy ogień. Artyście mają na swoim koncie ponad 300 występów na takich imprezach, jak: Glastonbury Festival, Open’er, Festiwal Teatrów Ulicznych i Plenerowych FETA.

– Cała impreza będzie wspaniałym rodzinnym piknikiem, z mnóstwem innych atrakcji –przekonuje Mikołaj Piotrowski ze spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego. Pomiędzy pokazami usłyszymy koncerty Donatana i Cleo oraz Kasi Szubert. Na zakończenie imprezy o godz. 23.30 czeka nas wielki Finałowy Pokaz pirotechniczny z laserami. Bilety na show kupimy w cenie 24,99 (ulgowy) i 39, 99 zł (normalny).

Karolina Kowalska (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.