Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowe poszukiwania z udziałem polskiej policji!

Polska policja dołączyła do międzynarodowego poszukiwania, które prowadzi Interpol. Sprawa dotyczy groźnego pedofila, którego tożsamość i miejsce pobytu wciąż nie jest znane.

Materiał ze strony Komendy Głównej Policji / Fot. KGPPoszukiwany mężczyzna podejrzewany jest o wykorzystywanie dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Policja nie posiada wielu danych dotyczących podejrzanego, nie jest np. znane jego pochodzenie, narodowość, a także miejsce pobytu. Na ślad mężczyzny natrafiła w 2006 r. norweska policja, która znalazła zdjęcia podejrzanego w komputerze innego pedofila, który obecnie odsiaduje wyrok w zakładzie karnym.

Do wykorzystywania seksualnego dzieci w wieku od 6 do 10 lat dochodziło w południowej Azji. Interpol apeluje do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciach o natychmiastowy kontakt – to bardzo ważne ponieważ trzeba jak najszybciej ustalić tożsamość i miejsce pobytu mężczyzny.Poszukiwany mężczyzna / Fot. KGPZdjęcia mężczyzny są sprzed dwóch lat, dlatego w tej chwili poszukiwany może wyglądać starzej.

- Dzięki podobnej akcji – apelowi do społeczeństwa, został zatrzymany Christoper Paul Neil, który teraz odbywa wyrok za molestowanie dzieci - mówi sierż. Agnieszka Hamelusz z wydziału prasowego KGP.
Poszukiwany mężczyzna / Fot. KGP

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu proszeni są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod nr 997 lub 112.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.