Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Energetyki i Hutnictwa

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego odbędą się w katowickim Spodku w dniach 10-13 września 2013

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego "KATOWICE 2013" odbędą się w katowickim Spodku w dniach 10-13 września 2013. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Katowice 2013 będzie rekordowa pod względem ilości firm, które wezmą swój udział w Targach oraz pod względem przewidzianej na potrzeby Targów powierzchni wystawienniczej, która przekracza 20 000m².
Na rekordową ilość składa się ponad 400 wystawców z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Finlandii i nawet Republiki Południowej Afryki z bardzo liczną reprezentacją.
Zostaną zaprezentowane najnowsze urządzenia i linie technologiczne z dziedziny Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego. Przewidziano też szereg konferencji oraz dodatkowych atrakcji i imprez dla zwiedzających.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Przegapiliśmy : od 11 sierpnia do 16 sierpnia w Montrealu odbył się światowy Kongres Górnictwa. Organizacja World Mining Congress została założona w roku 1958 przez Polaka, Profesora Bolesława Krupińskiego, a pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w Warszawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.