Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowe Targi i Pokazy Lotnicze ILA Air Show Berlin

Od 11 do 16 września 2012 na terenie ExpoCenter Air w Berlinie - Schoenefeld odbędzie się po raz kolejny Międzynarodowa Wystawa Lotnictwa i Astronautyki ILA Berlin AIR SHOW 2012.

Położony w jednym z najbardziej popularnych europejskich miast targowych w samym sercu Unii Europejskiej, ILA Berlin Air Show oferuje wszystko co związane jest z międzynarodowym przemysłem lotniczym. To jedne z największych targów na świecie . W tym roku potwierdziło swój udział ponad 1000 wystawców z 47 krajów. ILA Berlin to nie tylko targi, wystawy ale i liczne konferencje na temat osiągnięć lotniczych na najwyższym szczeblu.

ILA Air Show Berlin 2012 / Fot. Materiały OrganizatoraPo południu, 11 września 2012, oficjalnego otwarcia ILA Berlin 2012 dokona kanclerz Niemiec, Angela Merkel. Swoją obecność na ILA Berlin zapowiedziały delegacje z całego świata z dziedziny nauki, polityki, biznesu oraz międzynarodowych agencji kosmicznych i wojskowych.

ILA Air Show Berlin 2012 / Fot. Materiały OrganizatoraWystawę podzielono na dwie części: handlową i dla zwiedzających, a od 14 września wszyscy będą mogli zwiedzać cały dostępny dla targów i pokazów teren ILA Berlin.

Zwiedzający na wystawach statycznych oraz pokazach lotniczych będa mogli podziwiać około 300 samolotów cywilnych i wojskowych m.in : Beech Premier 1a, Beechraft BE200 GT, Beechraft King AIR 350, Cessna Citation C25B, kilka modeli Bella, Eurocoptera , S-70i BLACK HAWK, Sikorsky CH-53 G , Boeing B-52, Lockheed Martin F-16C, McDonnell Douglas F4-F Phantom II, Mikojan-Gurewitsch Mig-29, Northrop NF-5A Freedom Fighter, Panavia Tornado czy też polskie PZL TS-11 ISKRA

Również unikalny Pawilon Kosmiczny zapewni wiele ciekawych i fascynujących atrakcji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.