Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2013 odbędą się w dniach 1-3.10.2013 na terenach Expo Silesia w Sosnowcu.

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2013 odbędą się w dniach 1-3.10.2013 na terenach Expo Silesia w Sosnowcu. Organizatorzy informują iż wydarzenie to jest największym spotkaniem przemysłowym w jesiennym sezonie w Polsce, w którym weźmie udział około 400 firm z Polski i ze Świata. Jednocześnie jest to najważniejsze spotkanie branży obróbki w Polsce.
Targom Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki towarzyszą autonomiczne targi skierowane do branży wirtualizacji procesów, CAD/CAM/CAE, rapid prototyping, itp. czyli WIRTOTECHNOLOGIA.
TOOLEX 2013 odbywa się pod Patronatem Ministra Gospodarki. Dodatkowo uzyskał patronat Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wspierany jest też przez zupełnie nowe instytucje takie jak: Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii czy duża grupa Politechnik takich jak: Rzeszowska, Krakowska, Śląska.
TOOLEX ma też wsparcie Ambasady Republiki Czeskiej w Polsce oraz Czech Trade. Gościć będzie również francuską misję gospodarczą zorganizowaną przez UBIFRANCE – dla których rynek Polski staje się coraz bardziej atrakcyjny biznesowo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.