Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowe warsztaty młodzieżowe "Play Your Part"

Współautorzy: Barbara Podgórska

"Play Your Part - Active Participation in Civil Society", to propozycja ciekawych warsztatów dla młodzieży z Unii Europejskiej oraz Albanii, Chorwacji i Macedonii.

"Angażujesz się społecznie i chcesz znaleźć nowe inspiracje dla swoich działań? A może działasz już w jakiejś organizacji i chciałbyś znaleźć nowych partnerów? Albo pracujesz zawodowo w sektorze pozarządowym i chcesz dowiedzieć się więcej o funduszach unijnych albo odwiedzić unijne organizacje? Zapraszamy do udziału w warsztatach" - przekonuje Magdalena Hadla, uczestniczka poprzedniej edycji projektu "Play Your Part – Active Participation in Civil Society"

Warsztaty odbędą się w dwóch częściach od 25 do 31 marca 2012 r. w Weimarze i od 17 do 21 września 2012 r. w Brukseli.

Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału z zajęciach jednej z trzech grup tematycznych: wsparcie aktywności młodzieży; aktywne obywatelstwo i edukacja demokratyczna; tolerancja i różnorodność. Dodatkowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć pod adresem mitost.org. Zgłoszenia do 10 stycznia 2011! Językiem roboczym warsztatów jest angielski.

Organizatorem spotkania jest stowarzyszenie MitOst e.V. oraz organizacje partnerskie z Austrii, Bułgarii, Czech, Niemiec i Polski. Projekt realizowany jest przy wsparciu Unii Europejskiej w ramach programu Europa dla Obywateli 2007-2013.

Broszura w języku angielskim


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.