Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowo na Walentynki. Na co do kina?

W tym tygodniu czeka nas oczywiście wysyp filmów o miłości. Na co wybrać się w Walentynki?

Miłość bez końca / Fot. fot.materiały dystrybutora„Miłość bez granic” Shany Faste podejmuje temat może już trochę zgrany, ale opowiedziany z nową siłą i pomysłem. W roli głównej „Pierwsza Miłość”. Partneruje „Pożegnanie Niewinności”. Ona - Jade Butterfield (grana przez Gabriellę Wilde) – panienka z dobrego domu, niedoświadczona, trzymana pod kloszem. On – David Elliot (Alex Pettyfer) – chłopak z niejasną przeszłością. W tle niechętny związkowi ojciec i matka z poetycką duszą, zachęcająca córkę do romansu. No i jeszcze umierający powoli związek rodziców. Co kto lubi…

Facet (nie)potrzebny od zaraz / Fot. mat.dystrybutora„Facet (nie)potrzebny od zaraz” – polska propozycja na Walentynki. Komedia romantyczna z plejadą znanych twarzy. Wystąpią między innymi Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Anna Czartoryska, Paweł Małaszyński, Czesław Mozil, Michał Żebrowski, Maciej Stuhr. Zosia – główna bohaterka – będzie desperacko poszukiwała chłopaka, z którym chce pokazać się na weselu szkolnej koleżanki. „Wisi” nad nią dawny zakład. Kandydatów na towarzysza (być może życia?) szuka wśród minionych „sympatii”. Znajdzie, czy dojdzie do wniosku, że nic na siłę?

Smak curry / Fot. mat.dystrybutora„Smak curry” - film miłosno-kulinarny (koprodukcja francusko-indyjsko-niemiecko-amerykańska). Nieszczęśliwa w małżeństwie Ila (Nimrat Kaur) chce przez żołądek dotrzeć na nowo do serca swojego męża. Zamówiony posiłek trafia przez pomyłkę do wdowca Saajana (Irrfan Khan). Nawiązana przy tej okazji korespondencja między bohaterami staje się ich codziennym rytuałem. Czy zdecydują się na radykalne zmiany swojego życia?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.