Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20758 miejsce

Międzynarodowo o wykluczeniach młodzieży

Już w ten czwartek rozpocznie się kolejna, piąta już edycja, Międzynarodowej Konferencji "Młodzi liderzy w społecznościach lokalnych", którą w tym roku poświęcamy tematyce wykluczeń społecznych młodzieży.

Konferencja 2010 / Fot. IESTegoroczne spotkanie jest wyjątkowe, poświęcone ważnym zagadnieniom, związanym z wykluczeniami społecznymi młodzieży. Od 21 do 22 października w Oławie, dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Oławie, będziemy rozmawiać i debatować w międzynarodowym gronie ekspertów i młodzieży.

Tegoroczna konferencja odbędzie się z udziałem licznych ekspertów - dr Dagmary Łupickiej-Szczęśnik z Uniwersytetu Wrocławskiego, Richarda Bettertona z Herefordshire Council for Voluntary Youth Service, Laury Koby z Biura Rzecznika Praw Dziecka, Piotra Borysa Posła do Parlamentu Europejskiego, Andrea Eglyné Katona z Compass Youth z Węgier, Artura Łęgi z Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, Jacka Pilawy Członka Komisji ds. Młodzieży Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Alexandra Hempton – Smith z Herefordshire Council for Voluntary Youth Service, Barbary Sadowskiej z Fundacji Barka, Pierre Cleyn z ATD Czwarty Świat z Francja.

Piąta edycja Międzynarodowej Konferencji "Młodzi liderzy w społecznościach lokalnych" w Oławie jest wyjątkowa ze względu na włączenie do programu formuły OPEN SPACE, która pozwoli uczestnikom na rzetelną analizę problemu wykluczeń społecznych.

Honorowy Patronat nad Konferencją objął Senator Jarosław Duda, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej oraz Franciszek Październik, Burmistrz Miasta Oława.
Program Konferencji w Oławie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.