Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Dozwolone do 21"

Uwaga młodzi filmowcy! Od 24 do 27 maja odbędzie się 25. Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Dozwolone do 21". Zgłoszenie filmu jest bezpłatne. Na filmy czekamy do 10 maja.

Pałac Młodzieży w Tarnowie i Federacja Niezależnych Twórców Filmowych w Polsce zapraszają na 25 edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Dozwolone do 21". Impreza, która promuje niezależne kino najmłodszych odbywa się pod patronatem Światowej Unii Filmu Niezależnego UNICA, działającej pod auspicjami UNESCO oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej im. Leona Schillera w Łodzi. Przedsięwzięcie wspierają: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Edukacji, Państwowy Instytut Sztuki Filmowej w Warszawie, władze Miasta Tarnowa, prywatni sponsorzy. / Fot. Fot. screen

"Dozwolone do 21" promuje młodych twórców i ideę twórczego spędzania wolnego czasu. To najstarszy festiwal na świecie prezentujący filmy młodzieżowe. Filmy ocenia jury składające się z najlepszych polskich twórców, znanych aktorów, znawców kina offowego. Filmy oceniać będzie też jury młodzieżowe. Przyznawane jest Grand Prix Festiwalu, kilka nagród głównych, wyróżnienia, nagrody specjalne, nagroda zespołowa oraz nagroda jury młodzieżowego i publiczności.

Projekcje odbywać się będą w Tarnowskim Teatrze. Biuro Organizacyjne Festiwalu mieście się w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24, 33-100 Tarnów, tel. 0-14-621-15-41.

Szczegóły: www.pm.tarnow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.