Facebook Google+ Twitter

Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki

W najbliższą sobotę, 8.11.2008, na warszawskim Torwarze odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki. Organizatorzy dla przybywających przygotowali liczne atrakcje, od efektownych pokazów po występy wojowniczych gwiazd.

Festiwal to unikalne widowisko sportowo-artystyczne w którym biorą udział mistrzowie sportów i sztuk walki. Są to często utytułowani zawodnicy – Mistrzowie Świata, Europy, Polski. Wielu z nich to kaskaderzy, aktorzy, reżyserzy scen walk, ludzie, którzy swoje umiejętności zdobywali w Polsce i zagranicą m.in w Japonii, Chinach (klasztor Shaolin), Brazylii, Tajlandii, Wietnamie i wielu innych. W czasie Festiwalu będzie można obejrzeć różne odmiany sportów i sztuk walki - Aikido, Oyama Karate, karate tradycyjne, Kyokushin Karate, Capoeira, Viet Vo Dao, Judo, Jujutsu, Krav Maga, Kung Fu, Wu Shu, Muay Thai, Sumo, Taekwondo, Kickboxing oraz boks. Przedstawiciele tych dyscyplin wykorzystają swoje zdolności oraz ogromne doświadczenie, żeby zaprezentować walki ninja, pojedynki na miecze, wspaniałe akrobacje, łamanie desek, przepychanie samochodu włócznią opartą o szyję, pokazy rodem z Klasztoru Shaolin oraz wiele, wiele innych atrakcji.

Wszystkie pokazy i sceny walki są bardzo dobrze przygotowane. Całość świetnie wyreżyserowana, a muzyką i światłem tworzy widowisko, które na długo zapada w pamięci. Wszystko to dzięki grupom, które bardzo długo przygotowują pokaz i opracowują choreografię walk. Są to dynamiczne, widowiskowe pokazy w wykonaniu najlepszych z najlepszych.
Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki / Fot. Organizator
W tym roku w Festiwalu biorą udział nowe grupy, a także najlepsze grupy z zeszłego roku z nowym programem. Będzie też kilka niespodzianek, m.in. pokaz judo w wykonaniu Pawła Nastuli wraz ze świetnymi zawodnikami braćmi Zajkowskimi i Pacholakami, a także Krzysztof Diablo Włodarczyk ratujący niewiastę z opresji. Wiele emocji dostarczą walki ninja, którzy zjadą z sufitu Torwaru, a następnie stoczą pojedynek na miecze. Chwilą wytchnienia będzie pokaz Anny Komorowskiej – akrobacje na wiszących szarfach. Festiwal zakończy pokaz walk z płonącymi pochodniami w wykonaniu Tancerzy Ognia.

Celem Festiwalu jest pokazanie rewelacyjnych grup sportów walki z Polski i zagranicy. Ludzi, którzy poświęcają swój czas, aby doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się własnym ciałem. W czasie MFSW będzie można głosować na najlepszą grupę, która otrzyma nagrody, puchar Festiwalu oraz dyplom.

Więcej szczegółów oraz relacje z poprzedniej edycji można znaleźć pod adresem:
http://www.mfsw.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

kiedyś trenowałem shotokan... ale z tego co widzę, to dzisiaj manto można dostać na szereg bardzo atrakcyjnych sposobów ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.