Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29083 miejsce

Międzynarodowy Turniej Unihokeja 6.Polish Cup 2011. Zobacz film

W dniach od 4 do 6 lutego w Zbąszyniu, Siedlcu i Babimoście odbywa się Międzynarodowy Turniej Unihokeja w kategorii juniorów - 6.Polish Cup 2011. Rozgrywki toczą się pomiędzy zawodnikami Czech, Niemiec,Norwegii, Polski, Szwajcarii i Węgier. Każdy mecz trwa 3 tercje, które trwają po 20 minut.

Międzynarodowy Turniej Unihokeja w kategorii juniorów 6.Polish Cup 2011. mecz pomiędzy Niemcami a Szwajcarami / Fot. Dorota MichalczakPodczas meczu na boisku znajdują się dwie drużyny sześcioosobowe. Pięciu zawodników rozgrywających i jeden bramkarz. Każdym rozgrywkom sędziuje dwóch równorzędnych sędziów, wspólnie podejmujących decyzje. Do gry używane są plastikowe kije zakończone kompozytową blendą. Piłeczka do gry w unihokeja jest lekka, plastikowa, o średnicy 72 mm i maksymalnej wadze 23 gramy. Dziurek na tej małej piłeczce jest 26.

Każda z drużyn ma do rozegrania 5 meczy. Zwycięzcę rozgrywek poznamy jutro (6 lutego), po zakończeniu ostatniego meczu. Ceremonia zakończenia turnieju odbędzie się 6 lutego 2011 o godz. 14. w Babimoście.

Jeśli nigdy nie byliście na takim meczu, zapraszam na kilkanaście sekund do hali sportowej w Zbąszyniu. Zobaczycie jak zawodniczy z Niemiec i Szwajcarii walczą o zwycięstwo. W strojach czerwono -czarnych Niemcy, w białych Szwajcarzy. Mecz zakończył się zwycięstwem sportowców ze Szwajcarii wynikiem 12:3.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.