Facebook Google+ Twitter

Międzyzakładowe Zawody Spławikowe w Czarnem

W ramach obchodów Dni Miasta w gminie Czarne odbyły się Międzyzakładowe Zawody Spławikowe. Wędkarze z tej pomorskiej gminy już od kilku lat z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w różnego rodzaju przedsięwzięciach, które promują gminę.

Międzyzakładowe Zawody Spławikowe - Dni Miasta w Czarnem / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoMiędzyzakładowe Zawody Spławikowe w Czarnem / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoW Międzyzakładowych Zawodach Spławikowych wzięło udział ponad 60 wędkarzy z gminy Czarne. Do rywalizacji o puchar burmistrza i nagrody rzeczowe stanęło ponad 10 zespołów z różnych zakładów pracy.

Swoje wędkarskie umiejętności prezentowali pracownicy: Domu Pomocy Społecznej, Żołnierze Zawodowi Jednostki Wojskowej 4550, przedstawiciele Związków Zawodowych Oddziału Wart Cywilnych Jednostki Wojskowej 4141, funkcjonariusze Zakładu Karnego, przedstawiciele Krajowego Związku Emerytów i Rencistów Służby Więziennej i pracownicy Spółki Usługi Komunalne Ekspres.

Zawody odbyły się na terenie trzech akwenów wodnych znajdujących się w Czarnem. Wczesny sobotni poranek sprzyjał dobrym połowom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.