Facebook Google+ Twitter

Międzyzdroje. Gdzie jest ławka "kryminalna"?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-07-18 08:30

W nadmorskiej miejscowości Międzyzdroje z okazji Festiwalu Gwiazd przy słynnej promenadzie stanęły specjalne serialowe ławki. Jednak 10 lipca zniknęły stamtąd. Co się z nimi stało?

Ławka "Kryminalnych" na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. / 9lipca 2007 / Fot. Maciej BarnaśNa początku lipca w Międzyzdrojach odbywał się festiwal Gala Gwiazd 2007. Tematem imprezy były znane i lubiane przez widzów polskie seriale. Cztery najbardziej lubiane ("Klan", "Samo życie", "M jak miłość" i "Kryminalni") zostały "nagrodzone" wyjątkowymi ławkami na Promenadzie Gwiazd, obok odcisków dłoni najwybitniejszych polskich artystów filmowych. Ławki stały tylko do 10 lipca...Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach / 10 lipca 2007 / Fot. Maciej Barnaś

Niestety, zniknęły i nigdzie nie można znaleźć informacji dlaczego. Nie ma żadnej informacji o tym, ani na http://festiwal2007.blogspot.com/, ani na stronie miejscowości. Fani seriali zaczęli się zastanawiać czy ławek nie skradziono, bo nie były niczym przymocowane, ani zabezpieczone.

Jak na razie pozostaje czekać i sprawdzać czy się pojawią, lub usiąść w fotelu przed telewizorem i z uśmiechem obserwować perypetie telewizyjnych idoli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziś to jest 1.08.07 dzwoniłem do urzędu miejskiego i dowiedziałem, się że ławki po dodatkowych zabezpieczeniach zostały przeniesione w rejon Domu Kultury gdzie są zainstalowane kamery.Dla ławek bezpieczeństwa.

Z poważaniem sympatyk tego miasta i Gali

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.07.2007 00:42

Słowo nie zostało dotrzymane. A ławek nie było już 10 lipca po południu, bo wtedy tam przechodziłm. Wyjechałam 16, a ławek jak nie było tak i nie ma. :-(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kochani mnie też zaniepokoiło to ,że ławki wszystkie znikły.A było to w środę do południa 11.07
W Międzyzdrojach wszystkie instytucje miasta są niedaleko więc tego dnia wybrałem się do urzędu miejskiego gdzie poinformowano mnie ,że ogólnie te ławki to bubel.
Usunięto je aby je jeszcze raz zabezpieczyć bo były już po paru dniach uszkodzone lub też domalowano zdj.np wąsy.
Dostałem zapewnienie ,że na sobotę 14.07 już będą stały na deptaku.
Wyjechałem z Międzyzdrojów 13 .07 i nie wiem czy obiecywany termin był dotrzymany.

Z poważaniem sympatyk tego miasta i Gali Gwiazd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.