Facebook Google+ Twitter

Mieszanka stylów na Off Festiwalu

To będzie klasyka dla międzynarodowej hipsterki - nowa doza ogłoszeń z obozu katowickiej imprezy jest jak wykrzyknik, który przyciągnie wzrok niezdecydowanych.

 / Fot. Alec EmpireAtari Teenage Riot to pierwsza nazwa, która pewnie zachęci ostatecznie pare osób uwielbiających brutalne, cybernetyczne eksperymenty z muzyką. Niektórych może wprowadzić w konfuzję zmiana wokalisty - brytyjski artysta Rowdy Superstar od teraz zasila szeregi tego legendarnego zespołu. Myślę, że taki ostry elektroniczny kontrast wyjdzie i nam, i Offowi na dobre.

Charlesa Bradleya i jego Wyjątkowych nie będę długo opisywała - relacja z ich koncertu w Kinie Rialto znajduje się w czeluściach naszej strony internetowej i mówi najlepiej i o zespole, i o spodziewanych efektach tego występu. Jedno jest pewne - wyjdziecie zeń mocno pobudzeni.


Żelaznym elementem Offa od kilku lat jest metal w jego najlepszych wcieleniach. Tym razem zastrzyk ciężkiej muzyki przyjdzie od owianych sławą i sukcesami dziewięciu płyt Converge. Złożyło się więc doskonale.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.