Facebook Google+ Twitter

Mieszkańcy Kostrzynia czekają na Woodstock

W mieście o niczym innym się nie mówi jak tylko o zbliżającym się Przystanku Woodstock.

 / Fot. "Głos Wielkopolski", Maciej NowaczykJak wiemy doskonale, impreza odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia. W tym roku organizatorzy zdecydowali, że festiwal trwać będzie przez trzy dni.
- Będziemy na imprezie już po raz kolejny. Jeździliśmy do Żar i jeździmy do Kostrzyna. Tutaj jest naprawdę ekstra. Muzyka, atmosfera no i ludzie-
mówi Jan Szafarewicz z Sulęcina.
Ekipa z Sulęcina jak co roku przygotowuje się logistycznie i myśli o promocji. Mówią, że chcą być widoczni, więc przygotowują transparent z nazwą miejscowości i herbem.

Na brak promocji nie narzeka miasto, w którym zorganizowany będzie festiwal. - Przed i w czasie festiwalu mówią o nas prawie wszystkie media w Polsce i za granicą - podkreśla Andrzej Kunt, burmistrz Kostrzyna.
Jak się dowiedziałem, do kolejnego Przystanku Woodstock przygotowują się kostrzyńscy handlowcy. Planują już ilość jedzenia, napoi i innych przysmaków.
- Przez te kilka dni zarabiamy tyle, co niekiedy przez pół roku - mówi proszący o anonimowość handlowiec z Kostrzyna nad Odrą.

Kolejnego Przystanku Woodstock w mieście mieszkańcy się nie obawiają. Podkreślają, że wbrew temu co się mówi, jest to impreza pokojowa, a uczestnicy zachowują się kulturalnie. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi:Leszek Balcerowicz, Kamil Durczok, Tomasz Raczek i Manuela Gretkowska.

Międzynarodowy Festiwal Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.
Już dziś serdecznie zapraszamy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Kostrzynia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rok temu byłam na Woodstoku, mam nadzieję, że w tym roku także uda mi się znaleźć czas i pojechać z przyjaciółmi do Kostrzyna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taki bardzo promocyjny ten tekst.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.