Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12445 miejsce

Mieszkańcy Kutna fotografowali się całymi rodzinami

Pomysłodawcą projektu pt. "Mieszkańców portret własny. Kutno to Ty - portrety" jest fotograf Leszek Baranowski. Chce stworzyć stronę internetową, przedstawiającą Kutno i jego mieszkańców. Dlatego w sobotę na pl. Piłsudskiego, robił zdjęcia kutnowianom i przyjezdnym. Zachęcał, by każdy przechodzień wpisał się w ten sposób w historię tego miasta.

Leszek Baranowski, znany kutnowski fotograf. Fot. Piotr Panfil / Fot. Piotr PanfilChoć prawie przez całą sobotę padał deszcz, zdjęcie przyszło sobie zrobić ponad trzysta osób. Ludzie przychodzili np. ze swoim rowerem, ulubionym zwierzakiem lub... gazetą. Zdarzały się osoby w przebraniu przygotowanym specjalnie na ten cel.

- Bardzo mnie cieszy, że mimo niesprzyjającej aury ludzie przychodzili całymi rodzinami - mówił dla Wiadomości24.pl Leszek Baranowski. - Tych, którzy nie przyszli z różnych powodów, zapraszam już 20 czerwca do parku Traugutta. Proszę przyjść wyluzowanym i co ważniejsze, entuzjastycznie nastawionym - dodaje.

Leszek Baranowski podczas pracy. Fot. Piotr Panfil / Fot. Piotr PanfilW rozmowie z dziennikarzem Wiadomości24.pl kutnowski fotograf poinformował, że chciałby zrobić wystawę zdjęć na kutnowskim deptaku. Przedstawiałyby portrety mieszkańców miasta. - Chciałbym także, ale to w przyszłości, wydać album ze zdjęciami - mówi o swoich planach Baranowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ciekawa inicjatywa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy pomysł :) A swoją drogą, jakiś czas temu dziennikarze "Tygodnika Suwalskiego" fotografowali tylko tych suwalczan, którzy byli kolorowo ubrani :) Fotki zamieścili w tygodniku pod hasłem: "Wiosna na ulicy" :) Skromnie się przyznam, że także się załapałam ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.