Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4237 miejsce

Mieszkańcy Żnina pożegnali małą Wiktorię. W niedzielę Marsz Milczenia

W sobotę 29 stycznia o godz. 8.30 na cmentarzu w Żninie odbył się pogrzeb tragicznie zmarłej Wiktorii. Dziewczynka zmarła w nocy z poniedziałku na wtorek. Ojciec Wiktorii, Sebastian Sz. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące pod zarzutem pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Przed domem, w którym mieszkała zmarła Wiktoria, nadal palą się znicze i modlą się przechodnie. Fot. Marek Kaśków
Przed domem, w którym mieszkała zmarła Wiktoria, nadal palą się znicze i modlą się przechodnie. Fot. Marek Kaśków

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (518):

Sortuj komentarze:

kolo
  • kolo
  • 05.03.2012 13:38

z tego co wiadomo to podobno brak jakichkolwiek dowodow na to aby skazac ojca dziecka a jesli opinia bieglych mowi ze do pekniecia nie doszlo w jednoznaczny sposob to co uniewinnia go?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ze Żnina
  • ze Żnina
  • 15.02.2012 14:58

Z tego co wiem.....sprawa nadal się toczy i nic juz nie wiadomo w tej sprawie.Ostatnia sprawa która nawet nie wiem czy się odbyła miała być 10 lutego 2012......ale co jak ???Nic nie wiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
I.N.
  • I.N.
  • 05.02.2012 13:07

Minął już rok od tragicznej śmierci maleńkiej Wiktorki:( ludzie czy już wiadomo jaki wyrok usłyszeli jej "rodzice?" W mediach nie słyszałam więc może mi ktoś coś napisze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
????????????????????
  • ????????????????????
  • 01.12.2011 09:42

Ul.Gnieźnieńska .Tam jak wchodzę to wciąż mówią że czegoś nie ma,to towaru to pieniędzy.Nic dziwnego że jedna z pracownic się rozchorowała ,niech tam lepiej nie wraca,bo się znowu rozchoruje i wyląduje w psychiatryku.Tam jeden na drugiego zawsze muszą kozła sobie znaleźć.Znam ten temat bo tam miałem staż pracy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ciekawska
  • Ciekawska
  • 11.11.2011 22:28

Przepraszam ale o co chodzi........jaka hurtownia ??? Gdzie oszukują klijentów???Jaka mała czarna????

Komentarz został ukrytyrozwiń
zyczliwy mieszkaniec
  • zyczliwy mieszkaniec
  • 19.10.2011 14:14

To nie żarty ,odnośnie Piotra ze Żnina ,który udaje że jest szefem.On jest tylko pracownikiem,obgaduje i wrabia innych stwarza nie przyjemną sytuację, sam nie potrafi się przyznać do błędów. Ta czarna ,która tam pracuje jest przebiegłą i cwaną osóbką, która mówi klientom ,że ktoś czegoś nie wypisuje a sama nie pisze tylko dolicza poza kasą na kalkulatorze jakąś kwotę.Nie powinna tam pracować jaką opinie i wizerunek robi tej firmie.Właścicielem jest B.R.ze Żnina ,aż wstyd że ona tam pracuje,po imprezkach jeździ narkotyki bierze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
4747
  • 4747
  • 18.10.2011 17:39

wez sobie idiotko załuz osobne forum jak chcesz pisac o jakims facecie a nie zawracasz ludziom glowe caly czas o jakiejs malej czarnej

Komentarz został ukrytyrozwiń
Życzliwy mieszkaniec
  • Życzliwy mieszkaniec
  • 18.10.2011 12:29

Uważajcie na niego w marketach on kradnie.P.Now. ze Żnina .Pracuje w hurtowni mamusi i nie tylko,bo tam jest więcej właścicieli a uważa się za kogoś kim nie jest t.z.n. szefem.Próbuje udawać że tam rządzi ,a jego mamusia robi same pomyłki.Jest coś jednego dnia a drugiego już nie ma.W takiej atmosferze współczuje tam pracować.Za Żadne pieniądze bym tam nie chciała pracować.Jeden na drugiego tylko zgania,a najbardziej to winna jest ta młoda czarna .Jest przebiegłą i za bystrą osobą ja ją znam .Potrafi wrobić każdego,nie powinna tam pracować.Wstyd!!!!!!!!!!!!!Co za reklamówka firmy.Lajdaczy się na każdej imprezie z kim innym.A jak narkotyki lubi tylko jej pokazać i od razu jest chętna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
????????????????
  • ????????????????
  • 18.10.2011 09:06

Drogi Baranie......tą całą aferę rozpętało MEDIA.....coś dodali coś upiękrzyli i już sensacja gotowa....... Nie wierzcie Miediom!!!!!!!!!!To najgorsze kure....!!!!!!!!! Skoro nie ma dowodów to coś jest na rzeczy....... zresztą nie wypowiadam się......nadal się trzymam tego co napisałam wyrzej,nawet sobie to skopiowałam poraz kolejny żebyście byli świadomi co piszecie.......Zanim ocenisz kogoś spójrz głęboko w sowje życie jakim byłeś,jesteś,będziesz.......NIE OCENIAJ!!!!!!!!!!!NIE MASZ PRAWA!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
????????????????
  • ????????????????
  • 18.10.2011 09:01

To znowu Ja...........chciałam jeszcze dodać,że i Ją zostawmy w spokoju......Na moje dość dziewczyna wycierpiała.....wiem wiem zapewne chcielibyscie napisac że Sama zgotowała sobie taki los......ale różne są sytuacje więc i tego nie oceniajmy......chciała być tylko szczęśliwa to nic złego.....nie potempiajmy!!!!!!!! Nikt nie jest zły po prostu byli nieszcześliwi i gdzies się pogubili......uważam że nalezy dać Im szanse.... tak po katolicku jak Nas uczono....bliźniemu należy wybaczać....tak jak na przykładzie Jana Pawła który wybaczył swojemu nie doszłemu zabójcy......wszyscy z Nas popełniamy błędy nikt z nas nie jest idealny. Takie jest życie..........cięzkie i okrutne.nikt nie mówił że będzie lekko!!!!!!!!!Pozdrawiam