Facebook Google+ Twitter

Mieszkanie znajdziesz...przez telefon. Nowa aplikacja Dom.Gratka

Serwis Dom.Gratka.pl uruchomił aplikację, dedykowaną smartfonom z systemem Android. Dzięki niej użytkownicy mobilnych telefonów mogą przeglądać oferty nieruchomości na bieżąco, on-line na swoich telefonach.

 / Fot. Dom.Gratka.plAplikację pobierz TUTAJ

Jak to działa

Nowoczesna aplikacja serwisu Dom.Gratka.pl ułatwia dostęp do bazy ponad 1,2 miliona ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

Wybór lokalizacji, gdzie znajduje się preferowana nieruchomość, jest intuicyjny i bardzo praktyczny. Aplikacja podpowiada nazwy miejscowości lub wskazuje adres na mapie, ustalając dodatkowo preferowaną orbitę od wskazanego punktu.

Dodatkowo można zawęzić wyszukiwanie wskazując cenę, powierzchnię czy liczbę pokoi.
Na karcie ogłoszenia pojawią się zdjęcia nieruchomości, szczegółowy opis wraz atutami lokalizacji.

Aplikacja posortuje oferty

Przydatne narzędzia grupują wybrane oferty kupna nieruchomości na te pochodzące z rynku pierwotnego i wtórnego co pozwoli zdecydowanym na tylko jedną z tych opcji zaoszczędzić czas na przeglądanie całej - w przypadku serwisu Dom.Gratka.pl - potężnej - bazy ogłoszeń.

W przypadku ogłoszeń, dotyczących rynku pierwotnego, mamy w nowej aplikacji jeszcze jedno udogodnienie, istotne zwłaszcza teraz, gdy oferta jest tak różnorodna i obejmuje mieszkania w różnych fazach realizacji.

Dzięki nowym narzędziom, po które sięgnieto w portalu Dom.Gratka.pl - można także przejrzeć listę realizowanych obecnie przez deweloperów inwestycji. Lista ogłoszeń wskazuje bowiem na początku oferty nowo dodane, później te, których jeszcze nie oglądano a na końcu te już widziane.

Gdy użytkownik doda określone oferty do "ulubionych", aplikacja przygotuje listę podobnych ofert, które także mogą być interesujące.

Telefoniczny monitoring oferty rynkowej

To jeszcze nie wszystkie udogodninia, jakie oferuje użytkownikom portalu i telefonów z Androidem nowe narzędzie portalu Dom.Gratka.pl. Dzięki aplikacji można definiować kilka list nieruchomości - z różnymi kryteriami wyboru, choćby po to, by obserwować oferty z różnych lokalizacji.

Aplikacja może także monitorować za użytkownika pojawianie się nowych ogłoszeń, podobnych do tych przeglądanych, i informować o nich. Aby dowiedzieć się więcej o interesującej nieruchomości należy kliknąć w element na liście ogłoszeń.

Na karcie ogłoszenia będzie można obejrzeć zdjęcia nieruchomości oraz zapoznać się ze szczegółowym opisem. Dzięki zakładce "Okolica" użytkownik dowie się, jak daleko jest do komunikacji , sklepu, restauracji czy szkoły.

Aplikację pobierz TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W zeszłym roku a dokładnie chyba jakoś pod koniec firma Sofor też udostępniła ciekawą aplikację jeśli chodzi o wynajem mieszkania czy też innych lokali. Pożyteczna dla najemców i wynajmujących. Jak ktoś wynajmuję kilka to wydaję mi się że warto się nią zainteresować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

aktualna warszawska oferta jest też tu:http://www.dompress.pl/187-szczegoly-wiadomosci/lang/pl-PL/id/95/list/169/default.aspx

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.