Facebook Google+ Twitter

Mieszkaniec Stargardu trzy tygodnie mieszkał ze zwłokami kolegi

Jak podaje serwis MMStargard.pl dramatycznego odkrycia dokonali policjanci w mieszkaniu przy ulicy Krzywoustego w Stargardzie Szczecińskim. Po wejściu do lokalu zastali rozkładające się ciało.

Fot. ilustracyjna / Fot. Piotr Krzyżanowski/PolskapressePolicjanci z referatu patrolowego przybyli na miejsce zaalarmowani przez mieszkańców, którzy donieśli, że od kilku dni w ich bloku unosi się nieprzyjemny zapach. Po wejściu do mieszkania policjanci stwierdzili, że znajduje się w nim rozkładające się ciało 60- letniego mężczyzny. W mieszkaniu przebywała jeszcze jedna osoba. Jak się okazało mieszkaniec lokalu, przebywał z ciałem ponad trzy tygodnie. Przed unoszącym się nieprzyjemnym zapachem chronił się zakładając... maskę przeciwgazową.

Sprawa tajemniczej śmierci zajmie się teraz Prokuratura Rejonowa w Stargardzie. Policjanci ustalili, że człowiek przebywający w mieszkaniu wiedział o śmierci znajomego, ale nie powiadomił ani policji, ani pogotowia ratunkowego. W dniu makabrycznego odkrycia próbował popełnić samobójstwo.

Lokator jest już znany policji. Posiada wyrok dwóch lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata z nieudzielenie pomocy poszkodowanemu, którego sam uderzył w głowę. Poszkodowany po upadku na ziemię zmarł.

Źródło:mmstargard.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tego człowieka nie powinni karać - powinni go leczyć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.