Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11635 miejsce

Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego wygrała lustrzankę Nikon

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-22 13:25

Innowacyjne, twórcze i niebanalne – takie jest wiosenne hasło promujące ogólnopolską platformę inwestycyjną – Pro-Zysk. Zwyciężczyni konkursu – Pani Joanna Wojtasik wykazała się sporym potencjałem twórczym.

Innowacyjne, twórcze i niebanalne – takie jest wiosenne hasło promujące ogólnopolską platformę inwestycyjną – Pro-Zysk. Zwyciężczyni konkursu – Pani Joanna Wojtasik wykazała się sporym potencjałem twórczym. Slogan Jesteś Pro – Zyskuj z nami zdobył uznanie komisji konkursowej. Nagroda w konkursie – czyli aparat cyfrowy marki Nikon trafił już do rąk nowej właścicielki.

Marka Pro-Zysk uczestniczyła w XXII Targach Budownictwa Interbud w Łodzi. Podczas pięciu dni wystawienniczych przez stanowisko 109 A przewinęło się wiele osób zainteresowanych konkursem. – Wiosna to doskonały czas na twórcze działanie. Stąd nasz pomysł na konkurs i wymyślenie wiosennego sloganu dla marki – tłumaczy Piotr Pisz – Dyrektor ds. współpracy z inwestorami. – Hasło miało spełniać podstawowe kryteria oceny.

Przede wszystkim miało nawiązywać do idei zarabiania i podkreślać innowacyjność platformy. Pani Joanna z tego zadania wywiązała się znakomicie. Slogan w stu procentach spełnia te kryteria. Dodatkowo jest pomysłowy i genialny w swojej prostocie – dodaje. Na tej podstawie komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu nagrody – aparatu cyfrowego Nikon.

Pani Joanna Wojtasik jest mieszkanką Piotrkowa Trybunalskiego. Na targach budowlanych w Łodzi pojawiła się wspólnie z rodziną. Jest zatrudniona w rodzinnym przedsiębiorstwie działającym w branży budowlanej – stąd jej obecność podczas tego branżowego wydarzenia. O konkursie dowiedziała się przechodząc obok firmowego stoiska Pro-Zysku.

– Nad hasłem nie zastanawiałam się zbyt długo. To była moja pierwsza myśl i nie spodziewałam się wygranej – mówi Joanna Wojtasik. – Bardzo się ucieszyłam; to był niesamowity zbieg okoliczności, ponieważ właśnie zamierzałam sobie kupić porządny aparat. Chyba był mi pisany. Zachęcam do brania udziału w tego typu konkursach. Naprawdę warto! – podkreśla.
(Jola Wodniak)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: konkurs


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.