Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13971 miejsce

Mietek Szcześniak i New LifeM zagrają dla dzieci z Rwandy i Konga

Mietek Szcześniak z zespołem New LifeM wystąpi w koncercie "Mamy misje do spełnienia" na rzecz dzieci Rwandy i Demokratycznej Republiki Konga.

 / Fot. Archiwum New Life'M16 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy do Katedry św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie na wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy kolędy i pastorałki - od przepięknej i śpiewanej w wielu językach na całym świecie "Cichej nocy", po szlachecką i dostojną "Bóg się rodzi".

Przed koncertem przedstawiciel Fundacji Salvatti.pl przedstawi sytuację społeczną w Rwandzie i Kongo, a po zakończonym koncercie wolontariusze fundacji będą zbierać datki pieniężne do specjalnie oznakowanych puszek na rzecz dzieci Rwandy i Demokratycznej Republiki Konga. Organizatorzy: Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl i Urząd Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawa. Patronat honorowy na do koncertem objął arcybiskup Henryk Hoser.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Florian Szcześniak
  • Florian Szcześniak
  • 10.07.2012 13:53

Zajmuję się lampami elektronowymi i ich oprawą ,serwisem wzmacniaczy lampowych, a jestem elektronikiem z półwiecznym doświadczeniem .Chętnie Panu służę pomocą w zakresie mojej wiedzy.Mój adres ://tubes.homeunix.com ,a dysponujemy ponad 3000 typów lamp i aktywną praktyką.
Bo : podoba mi się Pańska interpretacja muzyki i to samo nazwisko oraz z Pańskich okolić pochodził mój dziadek Antoni , który miał 12 braci.
SAMYCH DOBRYCH DNI .Florian Szcześniak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.