Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2645 miejsce

Migalski o "Błaszczakach" i "zizolach". Ziobryści wygrają

Marek Migalski w charakterystyczny sposób analizuje sytuację w PiS, dzieląc jego ludzi na "Błaszczaków" i "zizoli". Dla równowagi są też "kowale", którzy wbrew temu co sugerują "cyngle dziennikarskie", nie mają w planach sojuszu z sympatykami Zbigniewa Ziobry.

 / Fot. Bogdan Kułakowski, PolskapresseMarek Migalski jasno określa na blogu swój stosunek do sporów w PiS. "Kibicuję wszystkim, którzy wprawiają w drgawki obecny system partyjny. Każda szczelina w PiS i w PO daje więcej tlenu dla takich podmiotów jak PJN".

Tym samym zaprzecza, że "zizolom" (zwolennikom Ziobry) blisko jest do "kowali" (zwolenników Pawła Kowala i PJN) i podkreśla, że takie sugestie to tylko plotka wrzucona przez środowisko skupione przy Nowogrodzkiej, by skompromitować Ziobrę, rozpowszechniana przez "dziennikarskie cyngle" - jak pisze Migalski.

Wg europosła, "ziobryści" już odnieśli zwycięstwo. Jeśli zostaną wyrzuceni z partii, założą własną. Jeśli zostaną, będą jedynymi, którzy odważyli się sprzeciwić prezesowi Kaczyńskiemu, a to da im specjalną pozycję. Migalski już dziś współczuje takiej sytuacji prezesowi: "Wciąż będzie zaglądał na swój fotel, czy przez przypadek nie zagnieździł się tam jakiś Zizu. Koszmar!".

Dla Migalskiego zdarzenia w PiS są naturalna konsekwencją polityki wewnętrznej PiS. Brak możliwości rozmawiania o problemach partii, blokowanie każdego głosu sprzeciwu przez prezesa tak musiało się skończyć - konkluduje europoseł.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (45):

Sortuj komentarze:

Pi
 • Pi
 • 17.11.2011 15:12

@qq 03.11.2011 15:30 jestes przygłupem.Lecz się u dobrego lekarza psychiatry .

Komentarz został ukrytyrozwiń
qq
 • qq
 • 03.11.2011 15:30

,ćpają?Ziobro,Kurski,Cymański,...(ziobryści)- ZGŁUPieli?-muszą przeprosić : J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS - DOŚC ich GŁUPICH ciągłych wystąpień w mediach. Woda sodowa UDERZYŁA PARLAMENTARZYSTOM UE do głowy? jak pOSŁOM? PJN-u (ZDRAJCOM: wyborców premiera,prezesa PIS-u J.KACZYŃSKIEGO).PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS. Nadzieją POLAKÓW jest MĄDROŚĆ,a nie GŁUPOTA niektórych członków PIS - jeżeli chcą w MEDIACH : MIESZAĆ ,dzielić,... to lepiej ODEJŚĆ SAMEMU z PIS niż PODZIELIĆ los PJN-u!Wyborcy PIS-u DOMAGAJĄ się natychmiast przestania : DYSKUTOWANIA w mediach na temat rozliczeń europosłów ,a także obecnych posłów PIS-u , aby NIE dawać mediom PODSTAW do :mataczania ,plotek,... co do ROZŁAMU w PIS-ie. DOŚĆ ŻAŁOSNYCH występów w mediach-przestańcie DYSKUSJI na ich temat, NIE wyrzucajcie ICH z parti -jak NIE ZMĄDZEJĄ i nie przeproszą WYBORCÓW PIS - to SAMI ODEJDĄ bo NIKT ich nie wybierze .WYNIK PIS-u b.dobry, BYŁBY znacznie LEPSZY, gdyby europosłowie BARDZIEJ WSPIERALI J.KACZYŃSKIEGO i PIS w wyborach .Dać im CZAS na PRZEMYŚLENIA - czy chcą: DZIAŁAĆ dla DOBRA partii PIS i w niej ZOSTAĆ - nie DAWAĆ POŻYWKI mediom, które są nieprzechylne J.KACZYŃSKIEMU i PIS.Media zapraszają do dyskusji PRZEWAŻNIE LUDZI - ŻLE ŻYCZĄCYCH PIS-owi.Za całe zamieszanie w mediach odpowiedzialni są europosłowie i posłowie z PIS - NIE wiadomo dlaczego dają się PODPUSZCZAĆ mediom - dziwią się WYBORCY PIS . TYLKO od SKRUCHY , SZYBKIEGO wyciszenia w mediach i od zmiany ZACHWANIA europosłów i innych posłów zależy czy PIS będzie dalej ICH PARTIĄ - czy WYBORCY J.KACZYŃSKIEGO i PIS-u WYBACZĄ im GŁUPOTĘ, błazenadę,rozruby w mediach, ... i TYLKO od WYBORCÓW PIS (a nie od nich samych) ZALEŻY czy ZAGŁOSUJĄ na nich w przyszłych wyborach parlamentarnych-ich dobry WYNIK -to w 90% zasługa głosujących na TIM J.KACZYŃSKIEGO. Na razie nie ZWRACAJMY na nich uwagi (ZLEKCEWAŻMY ich ) , nie KRYTYKUJMY ich,nie zaogniajmy w mediach ich "GŁUPOTY",może się WYCISZĄ i OPAMIĘTAJĄ-nie lepiej krytykować RZĄD?
Zgoda buduje,niezgoda rujnuje. Zakończcie spory-przeproście się.Dość dyskusji w mediach.Często MILCZENIE jest ZŁOTEM. Nie dajcie się PODPUSZCZAĆ MEDIOM(wyrwanym zdaniom),że"Ktoś coś z PIS-u powiedział lub napisał"-nim odpowiecie-zapoznajcie się najpierw z CAŁYM TEKSTEM!,aby nie wciskały wam KITU. WYNIKI WYBORÓW-tylko NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS .Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU),a za 4 lata (a może wcześniej) uważają ,że zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS nad: PO. PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS.
piszą internauci-"woda sodowa zaczyna uderzać do głowy, chyba jakiś obłęd ? pomieszanie zmysłów ;choroba zwana władzą trwa"."Kroi nam sie państwo bezprawia.Nie liczy się przepis konstytucji liczy się kretyński pomysł donka.Zamiast działać mając prezydencję schował się do mysiej dziury i czeka z swoim glupim pomysłem na jej koniec.Idą czteroletnie dla rządu wakacje.Ta banda niczego dla ludzi nie zrobi, co czlowiek bez HONORU to widac samozwaniec ,ma od kogo sie uczyc za miedza robia to samo .",""Polska to nienormalnośc" Chcieliście wnuczka? To go macie.", "I stało się. Wszyscy zgłupieli bo wygrał ten co rządził. Nie wiadomo co robić nawet ten co "wygrał" zdurniał. I znów problemy.","zlekceważył,olał i zakpił z prezydenta -sam zebrał rząd i zaczął działać - czy prezydent będzie ciągle ulegał zachciankom i codzienie innym(przeciwnym) WYMYSŁOM Tuska-WYGLĄDA NA TO ,że mimo,że miał 4 lata to premier NIE MIAŁ i NIE MA żadnej POLITYKI powołania NOWEGO RZĄDU.Premier sam siebie DESYGNOWAŁ co OBURZYŁO i ZASKOCZYŁO:prezydenta,wyborców, media,wszystkich POSŁÓW,... - KONFLIKT w PO to WALKA o JUŻ WCZEŚNIEJ OBIECANE STOŁKI posłom PO.Tusk POWODUJE: NAPIĘCIA,ŁAMANIE DOBRY OBYCZAI -to jakaś NIEZROZUMIAŁA i GŁUPIA ZABAWA w PIASKOWNICY"-nie znają konstytucji(konstytucjonalista PIOTROWSKI).Tusk przed wyborami OBIECAŁ WYBORCOM REKONSTRUKCJĘ RZĄDU ZARAZ PO WYBORACH i NATYCHMIASTOWE ROZPOCZĘCIE REFORM - znowu OSZUKAŁ

Komentarz został ukrytyrozwiń
edek
 • edek
 • 31.10.2011 12:38

Nie wiecie że Migalski to kutas i po co ta mowa ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
falkon
 • falkon
 • 31.10.2011 09:42

Jakie ma znaczenie kim byli i czym się zajmowali nasi dziadkowie ? Obsesja ! Bronek Komorowski osobiście wspominał swego Dziada i wg Komorowskiego trudnił się "piractwem na Wołdze". Dziada Tuska przedstawił basałyga Kurski. Wszyscy wiemy że Dziad Baracka Obamy był jedynym murzynem w Polsce, zatrudnionym jako młynarz u Dziada kard. Dziwisza. Widzimy, że wnukowie, poza jednym, nie poszli w ślady Dziadów, a stali się samoistnie dziadostwem !

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Dąbrówka
 • Dąbrówka
 • 30.10.2011 20:13

A tam jest napisane ,że pochodzi od Mieszka I ....ja też

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 30.10.2011 19:13

a zeby zamknac juz ten temat:Aleksander Kaczynski ur 1892r wysoki urzednik Koleji Polskich,syn Piotra i wnuk Stanislawa Kostki Kaczynskiego wymienionego w Spisie Szlachty Kr. Polskiego z 1852r.Samo szlachectwo Kaczynscy uzyskali w 1592r decyzja sejmu ziemskiego w Drohiczynie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 30.10.2011 18:30

nie myl pradziadka z dziadkiem.Aleksander Kaczynski sluzyl w armi carskiej kiedy polskie wojsko nie istnialo.Kiedy powstako wstapil do niego.I bardzo dobrze mowil po polsku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
LINKe
 • LINKe
 • 30.10.2011 17:50

A mój pradziadek był pod zaborem niemieckim i jakoś mówił po polsku [ wielkopolska }!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
LINKe
 • LINKe
 • 30.10.2011 17:48

@ olek kan ! aha i tu rozgrzeszenie a co z pradziadkiem Tuska ? tutaj już tłumaczenie nie ma ? ,że takie czasy były ??

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 30.10.2011 12:31

Linke.To ze pradziadek sluzyl w carskiej armi nie znaczy ze byl rosjaninem.Po I wojnie wiekszosc oficerow polskiego wojska sluzyla wczesniej pod obcymi sztandarami.Kiedy powstalo Polskie panstwo pozucili sluzbe w obcych armiach.Wsrod nich byl tez Aleksander Kaczynski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.