Facebook Google+ Twitter

Migalski o Serenie Williams: amerykański Grodzki

"Dlaczego Isia gra z jakimś amerykańskim Grodzkim?" - zapytał na Twitterze Marek Migalski.

 / Fot. Bogdan Kułakowski/Polskapresse)Chyba jest źdźbło prawdy w tym, co mówi ojciec Natanek o internecie. Twierdzi on mianowicie, że jest narzędziem diabła. Może mieć to zastosowanie, przynajmniej jeżeli chodzi o serwisy społecznościowe takie jak: Facebook oraz Twitter, które swoim istnieniem prowokują niektórych uczestników naszego życia publicznego do głupich wypowiedzi.

Tak na przykład europoseł Migalski zapewne powodowany swoim patriotyzmem, nazwał Serenę Williams, która ograła naszą "Isię", polskim Grodzkim: "Dlaczego Isia gra z jakimś amerykańskim Grodzkim. To niesprawiedliwe!" - napisał na Twitterze Jego wypowiedź wywołała powszechne oburzenie: "Pański twit to tylko dowód na to, że w ustach polityka każda brednia to news. W Pana przypadku: potwierdzenie miernoty" - napisał jeden z internautów.

Z czasem Migalski przeprosił. Pytanie tylko, czy wie za co? A istnieje takie prawdopodobieństwo. Oto jak Migalski tłumaczył się ze swojej wypowiedzi: "Dlaczego porównania do Grodzkiej od razu prowadzą do jej seksualności? Jeśli kogoś porównujemy do np. Nowaka, to nie mamy na myśli tylko seksu (…) Kogo obraziłem, porównując Williams do Grodzkiej? I dlaczego to porównanie jest dla którejś z pan obraźliwe? Ale burza wokół mojego twita. To dowód albo na rozpoczęcie sezonu ogórkowego, albo na szukanie przez salon równowagi dla Wojewódz&Figur."

To nie pierwsza taka kontrowersyjna wypowiedź Migalskiego w ostatnim czasie. Niedawno europoseł na Pikniku Prawicy chwalił się, że nie czytał umowy ACTA i wmawiał tamtejszej publiczności, że jest to normalne.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Niektórym wszystko kojarzy się z PiSem, nawet głupie wypowiedzi faceta, który dawno z tej partii wyleciał, i jak widać, skorzystała ona na tym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
paplikot
  • paplikot
  • 09.07.2012 18:51

Migdalski, Serena jest duża,ale kobieca -takiego wymoczka jak ty zawiązała by w pęczek i odesłała do Parlamentu Europy jednym kopniakiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
polikot
  • polikot
  • 08.07.2012 23:03

baran Kowalski robi mu "publicity" . co za gnój z tego Kowalskiego. Obrzydzenie bierze

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa
  • ewa
  • 08.07.2012 21:16

Nareszcie Migalski napisal cos prawdziwego i odwaznego bo to szczera prawda -a kundle szczekaja lacznie z (palikociarnia).

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiSek
  • doPiSek
  • 08.07.2012 20:43

NIESTETY , TAKIE NAUKI POBIERAŁ w swojej macierzystej partii PiS i taka niewyparzona gęba mu została. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Facet się totalnie skompromitował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.