Facebook Google+ Twitter

Migalski o Tusku: Słowa premiera zasługują na tytuł "durnoty roku"

Marek Migalski na swoim blogu skrytykował Donalda Tuska za wypowiedź o budowie autostrad. Zdaniem europosła PJN, premier zasługuje na tytuł "durnoty roku".

 / Fot. stv/GNU Licencja Wolnej Dokumentacji"W dzisiejszym wywiadzie Donalda Tuska dla Moniki Olejnik znalazły się dwie rzeczy godne odnotowania – jedna zasługująca na pochwałę, druga na tytuł durnoty roku." - pisze na swoim blogu polityk PJN.

Chodzi o wypowiedź dla Moniki Olejnik, w której premier stwierdza, że rząd Platformy Obywatelskiej wykonał więcej pracy w zakresie budowy autostrad, niż którykolwiek przed nim oraz, że niektórym krajom nie udało się to przez kilkaset lat.

Migalski pisze, że opadły mu ręce i dodaje, że "jeśli premier polskiego rządu zadowala się tym, że w Burkina Faso wciąż nie ma autostrad, to jest źle. Ale jeszcze gorzej jest, jeśli nasz umiłowany przywódca uważa, że Helweci lub dumni synowie Franków, nie wspominając o Teutonach, zaczęli budowę swych autostrad gdzieś koło 1648 roku i dlatego są tak do przodu względem nas."

Europoseł ironizuje, że premierowi nie uda się łatwo udowodnić powyższej tezy równie łatwo, jak "ograbić nas z pieniędzy w OFE".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

jędrzej puchacz
  • jędrzej puchacz
  • 25.04.2011 19:25

migalskiego zjada zazdrość za powodzenie tuska

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alfred
  • Alfred
  • 16.03.2011 17:59

Pan Koźmiński to taki, widzę, Mariusz Błaszczak i Adam Hofman - bis. To chyba jedyny przypadek, gdy kopia jest równie mierna, co i oryginały!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Krzysztof Masłowski Proszę tylko wziąć pod uwagę fakt, że niepoczytalność jest
na całym świecie traktowana jako okolicznośćzwalniająca od odpowiedzialności.
Zgodnie z ustawą o Trybunale Stanu J.K. nie może być przed nim postawiony, gdyż
TS rozpatruje przestępstwa osób pełniących funkcje Rządowe. A za czyny popełnione przez b. premiera J. K. nikt mu nie postawił zarzutów prokuratorskich. Ach ta Rzeczpospolita, jest bardzo łaskawa dla najbardziej zatwardziałych...

Komentarz został ukrytyrozwiń

prof. Marcin Król: "Zastanawiałbym się nad Trybunałem Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kobe
  • Kobe
  • 16.03.2011 08:12

Prof. Zdzisław Krasnodębski,-kto to jest?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Koźmiński, nie za dużo wykrzykników??
Ja przecież tylko zapytałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Koźmiński, czy Pan we wszystkim Migalskiemu rację przyzna? Tu cytat:
"Jak pisze Migalski, blogerska aktywność prezesa PiS "ograniczyła się do zamieszczenia na salonie24.pl wcześniej już wygłoszonego przemówienia". Jak dodał - i to wystarczyło, by by wyborcy PiS byli zachwyceni. "Że nie potrafi on pisać nawet na maszynie, że w życiu nie obsługiwał komputera, że nigdy nie serfował samodzielnie w necie, że nie ma bladego pojęcia co to portal czy link - wszytko to nie ma znaczenia" - ironizuje.
Migalski zwraca uwagę na "imitacyjnoć polityki Kaczyńskiego". "Dzisiaj udaje blogera i wiele osób świadomie da się na to nabrać. Jutro będzie udawać narciarza, tak jak tydzień temu udawał kibica wyścigów formuły 1, wysyłając list do Roberta Kubicy" - pisze Migalski. "Kaczyński udaje antykomunistę, by po cichu dążyć do koalicji z SLD. Udaje lustratora, ale w ostateczności to on podejmuje decyzje, który z byłych agentów w szeregach PiS lub w jego rządzie zasługuje na potępienie. Udaje twardziela w stosunkach z Niemcami czy Francją, ale jak przyjdzie co do czego, to nakłania do ustępstw i rezygnacji z propozycji dla Polski najkorzystniejszych. Udaje dobrego sługę Kościoła, ale potrafi instrumentalizować krzyż i zostawić na lodzie Marka Jurka. Udaje polityka prospołecznego, ale prowadził politykę o wiele bardziej liberalną, niż obecna ekipa rządowa" - wylicza Migalski."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ot takie sobie słówko "durnota" i już pan Migalski zaistniał w necie. Co za perfekcyjna zdolność autokreacji!

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 15.03.2011 13:48

Pan Migalski przeciera ścieżkę do butów prezesa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ava
  • ava
  • 15.03.2011 12:40

Temu panu palma odbiła już dawno, żal komentować :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.