Facebook Google+ Twitter

Migalski o zwolennikach aborcji: Jak można być tak głupim i podłym

Wiceprezes PJN, Marek Migalski w swoim najnowszym wpisie na blogu porusza dwie bardzo ważne i jednocześnie kontrowersyjne kwestie. Aborcję i karę śmierci.

 / Fot. Bogdan Kułakowski/Polskapresse)Migalski w tekście w serwisie Salon24 wyjaśnia, że nie może zrozumieć postawy ludzi, którzy popierają aborcję, a jednocześnie są przeciwni karze śmierci. "Co powoduje ludźmi, że bez zmrużenia oka wydają wyrok śmierci na tysiące małych dzieci, a jednocześnie otaczają szacunkiem i obdarzają prawem do życia seryjnych morderców" - zastanawia się poseł do europarlamentu. "Jak można być tak niekonsekwentnym i, po prostu, głupim i podłym?" - dodaje.

Czołowy polityk PJN określa siebie jako zdecydowanego zwolennika kary śmierci. Swoje poglądy tłumaczy przekonaniem, że taka kara odstraszyłaby potencjalnych morderców. Odrzuca również takie argumenty przeciwników, jak błędy popełniane podczas rozpraw i skazywanie na śmierć niewinnych ludzi. "Życie niesie ze sobą niebezpieczeństwo pomyłek i jeślibyśmy chcieli je całkowicie wyeliminować, to musielibyśmy także zakazać jazdy samochodami, bo i tam dochodzi do tragicznych śmierci będących wynikiem pomyłek" - pisze Migalski.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Janusz ciota kot
  • Janusz ciota kot
  • 10.07.2012 09:18

Wypier....jcie z tym Migdalskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mobdick
  • mobdick
  • 09.07.2012 18:03

Nie warto poświęcać nawet chwili Migalskiemu. To taki psi chuj i tyle, a Kaczynski mu jeszcze wpierdoli razem z Grodzką !

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiSek
  • doPiSek
  • 08.07.2012 14:04

Po co to cytować takiego posła skoro sam zaprzecza swoim poglądom . Życie człowieka bez względu na jego status jest w rękach Boga.
Panie Migalski , kara śmierci ...tak ?
Jeszcze jedno , nikt nie popiera aborcji .Nawet feministki . Niepożądanej ciąży należy zapobiegać i tu kłania się antykoncepcja .
Panie Migalski , może by tak ożenek .?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.