Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

105848 miejsce

Migalski: Prezydent mojego kraju fotografuje się na tle śmierci

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-04 15:23

"Niech w swoich gabinetach pracują dla dobra Polakow, a nie jeżdżą po kraju, żeby sfotografować się na tle śmierci. Właśnie widzę, jak prezydent mojego kraju robi konferencje prasowa, mając jako tło miejsce, gdzie przed paroma godzinami zginęło tragicznie 15 osób" - pisze na blogu europoseł Marek Migalski, komentując katastrofę kolejową pod Zawierciem.

Sonda

Moim zdaniem Marek Migalski...

Marek Migalski / Fot. Lestat/Creative Commons 3.0Migalski pisze, że warto, by politycy na przyszlosc zrezygnowali z wizyt na miejscach tragedii. "Tak robili dotychczas rzadzacy ze wszystkich obozów politycznych, ale może byłoby dobrze, żebyśmy się na przyszłość umówili, że politycy mają działać na rzecz swoich obywateli, pracować dla ich bezpieczenstwa, a nie fotografować się na miejscach tragedii" - pisze na blogu. "Właśnie widzę, jak prezydent mojego kraju robi konferencje prasowa, mając jako tło miejsce, gdzie przed paroma godzinami zginęło tragicznie 15 osób" - dodaje.

Europoseł zwraca również uwagę, że politycy w momencie tragedii powinni wykazać się odpowiedzialnością i powagą stosowną do sytuacji, bez przekrzykiwania się, kto jest winien tej sytuacji. "Nie chce po raz kolejny być swiadkiem wzajemnego oskarżania się i prób dowalenia przeciwnikowi politycznemu, zamiast wzajemnego szukania sposobów poprawienia bezpieczeństwa obywateli" - pisze Migalski.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

Stefan
  • Stefan
  • 07.03.2012 10:12

Piłsudski był takim samym cymbałem jak obecnie Jarosław zbawiciel.Jego zasługą jedyną była prywata i głupota.To naród zwyciężył z bolszewikami,a nie Piłsudski,On takim samym był przechrztą jak Kaczyńscy i nic tu nie zmieni się bo fakty nie da się zmienić.Robotnicy zwyciężyli ,a rządzą kanale i to należy zmienić a nie bredzić o zasługach rządzących bo ich nie ma

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kamil
  • Kamil
  • 07.03.2012 09:42

Jak się wybiera osłów jako reprezentantów społeczeństwa na arenie kraju i świata to ma się potem takie idiotyczne wypowiedzi jak Migalskiego i nie tylko Jego.Sami jesteście wyborcy sobie winni,bo wynika z tego że naród idiotów wybiera z pośród siebie idiotów jako reprezentantów kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mak
  • mak
  • 05.03.2012 19:56

Powinien tam pojechać i dobrze, że pojechał. Głowa państwa powinna reagować na szczęśliwe chwile dla swego narodu, ale też łączyć się w bólu z ludźmi w momentach dramatycznych. A krytykant powinien na ten czas zamilknąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 05.03.2012 17:00

ten niejaki migalski pewnie z kapelusza PIS bo bełkocze jakby był naćpany...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Arni Sz.
  • Arni Sz.
  • 05.03.2012 16:16

@ PANI MARTUSIA JENNER ! Pani Martusiu to ja Arni ! Tutaj się schowała moja pszczółka ! A ku ku ! Mój wiosenny kwiatuszek ! Szczerze oddany Arnold Szwarceneger .. Czekam... całuski przesyłam cmok cmok !

Komentarz został ukrytyrozwiń
znawca
  • znawca
  • 05.03.2012 12:41

Migaliski wez sie obudz cmoku obowiazkiem prezydenta bylo tam jechac jako glowy panstwa a konferencje gdzie miaj zorganizowac w lesie a z drugiej strony w tle nie bylo zadnych czarnych workow foliowych z cialami ofiar to skoncz pan pieprzyc fermezony.
Posluchaj Migalski w kazdym kraju UE glowy panstwa jezdza w miejsca katastrof i jakosc tam zaden polityk tego nie komentuje tylko w chorej polsce nie dziwie sie ze Dzewiecki powiedzial ze polska to dziki kraj mial chyba racje

Komentarz został ukrytyrozwiń
gbór
  • gbór
  • 05.03.2012 04:05

ta podemna to dopiero tępaczka.
a może trzepaczka? jeszcze sie okarze

Komentarz został ukrytyrozwiń

@P. Irena K.
Wspomniane przez Panią zjawisko działa w obie strony - Migalskiego besztają na przemian sympatycy PiS i PO w zależności od tego, komu akurat wszedł na odcisk. I trudno się im dziwić, bo to klasyczny kogucik na dachu, który się obraca, jak wiatr zawieje, byle tylko zabłysnąć w słońcu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Enter
  • Enter
  • 04.03.2012 22:09

my Naród wspaniały- ale jeden qrwa