Facebook Google+ Twitter

Migalski w liście do Kaczyńskiego: Słaba pozycja PiS to Pana wina

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-08-22 17:05

- Największa partia opozycyjna powinna cieszyć się zaufaniem większości Polaków. Tak jednak nie jest - pisze Migalski w liście otwartym do Kaczyńskiego - I jest to, w dużej mierze, Pana wina.

Migalski w liście do Kaczyńskiego: Słaba pozycja PiS to Pana wina / Fot. PAP/EPAMarek Migalski, europoseł PiS, opublikował dziś na swoim blogu list otwarty do szefa swojej partii w którym obwinia go niskie notowania Prawa i Sprawiedliwości oraz wskazuje mu, gdzie widzi jego największe błędy.

- Strategia PiS po wyborach prezydenckich prowadzi nas prostą drogą do klęski wyborczej w nadchodzącej elekcji samorządowej i przyszłorocznej elekcji parlamentarnej - pisze Migalski - Proszę potraktować ten list jako dramatyczną próbę podjęcia debaty nad możliwością uniknięcia obu tych przegranych, które byłby już piątą i szóstą z rzędu przegraną naszej formacji w konfrontacji z PO.

- Największa partia opozycyjna powinna cieszyć się zaufaniem większości Polaków. Tak jednak nie jest - stwierdza europoseł PiS. Potem wskazuje winnego tego statusu: - I jest to, w dużej mierze, Pana wina.

- To Pan zajmuje w rankingach braku zaufania do polityków jedne z najwyższych lokat - wyjaśnia Migalski - partia, której lider króluje w rankingach polityków o najniższym zaufaniu społecznym, nie ma szans na wygraną. Nie da się zwyciężyć bez swojego lidera, lub wbrew społecznej opinii o nim.

Polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

EUGE   NIUSZ
  • EUGE NIUSZ
  • 10.09.2011 15:53

Migalski nie migaj ,wyłącz się bo ci żarówa zgaśnie. FACECIKU nie zajmujesz się swoją partią, bo ci chyba wstyd, za takie niskie notowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uuuuuu Migalski wrzucił granat w szambo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.