Facebook Google+ Twitter

Migalski, za krytykę prezesa, wykluczony z delegacji PiS w Brukseli

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-02 14:00

Marek Migalski został wykluczony z delegacji PiS w PE. Taką decyzję podjął Komitet Polityczny PiS.

Biuro prasowe Prawa i Sprawiedliwości poinformowało, iż Komitet Polityczny PiS wykluczył Marka Migalskiego z grona delegacji PiS w Parlamencie Europejskim. Komitet podjął decyzję o wykluczeniu na wniosek prezydium partii w europarlamencie, Ryszarda Legutki i Tomasza Poręby.

Z komunikatu Komitetu Politycznego PiS wynika, że podstawą do takiej decyzji jest postawa Marka Migalskiego, niezgodna z zasadami obowiązującymi w Prawie i Sprawiedliwości.

Napisano: "Zachowanie deputowanego Marka Migalskiego wskazywało wyraźnie, że jego priorytetem jest działalność na rzecz własnej kariery, a nie dobro Prawa i Sprawiedliwości. Podstawowym celem działań polityków PiS nie może być własny interes i popularność, zwłaszcza kiedy odbywa się to kosztem całej formacji politycznej".

Jak podaje TVN24, działanie Komitetu jest reakcją na list otwarty do Jarosława Kaczyńskiego, który został opublikowany pod koniec sierpnia na blogu europosła, krytykujący prezesa PiS. W swoim liście Migalski zrzuca na Jarosława Kaczyńskiego odpowiedzialność za niskie notowania partii oraz obwinia Kaczyńskiego za niepotrzebne brnięcie w konflikt przed Pałacem Prezydenckim.

Marek Migalski nie straci mandatu europosła. Pozostanie europosłem niezrzeszonym. Sam Migalski był zdziwiony decyzją Komitetu. Odmówił komentarza w tej sprawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

EUGE   NIUSZ
  • EUGE NIUSZ
  • 10.09.2011 16:57

MIGALSKI ZDZIWIONY TO JEST SKUTEK JEGO MIGANIA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięciu posłów PIS odmówiło komentarza. Jedynie, z uśmiechem na twarzy, Ryszard Czarnecki rzekł słowo. Słowo potępiające Migalskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ech, za to, że chciał dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zachowanie deputowanego Marka Migalskiego wskazywało wyraźnie, że jego priorytetem jest działalność na rzecz własnej kariery, a nie dobro Prawa i Sprawiedliwości"-śmieszny zarzut;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.09.2010 14:42

Też się dziwię zdziwieniu Migalskiego. Wolałem go jako komentatora politycznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prezesowi nikt nie podskoczy:-)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziwię się, że Migalski jest zdziwiony. Politolog i nie wie, jaką partią jest PiS? Tam można mieć swoje zdanie pod warunkiem, iż jest ono zgodne z jedynie słusznym zdaniem Wodza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.