Facebook Google+ Twitter

"Migracje" Meli Koteluk. Rusza trasa koncertowa promująca nowy album

W listopadzie startuje trasa koncertowa Meli Koteluk promująca jej drugą, autorską płytę "Migracje", która ukaże się 17 listopada. Artystka wystąpi w szesnastu miastach Polski. Podczas koncertów będzie można usłyszeć materiał z najnowszego albumu, w tym singiel "Fastrygi", który szybko znalazł się na playlistach wielu stacji radiowych.

 / Fot. youtube/print screenTrasa Meli Koteluk rozpocznie się 8 listopada w Kołobrzegu, a zakończy 25 stycznia 2015 roku w Lublinie i obejmie wszystkie strony Polski. Tym razem Mela zaprasza do świata pełnego kontrastów, w którym realizm słowny łączy się z abstrakcją, minimalizm z przestrzennym muzycznie bogactwem. Niezależne brzmieniowo kompozycje stworzą spójną całość z polskimi, autorskimi tekstami i przestrzenną dopełniającą całości kreacją sceniczną.

Robbie Williams 17 kwietnia w Polsce. Muzyk wystąpi w Kraków ArenieNa koncertach usłyszymy utwory z nowego albumu, w przygotowanych specjalnie na trasę wersjach koncertowych. Nie zabraknie także utworów ze "Spadochronu". W trakcie koncertu premierowego, 16 listopada, Mela Koteluk w warszawskiej Stodole odbierze Platynową Płytę.

"Od poprzedniej płyty minęły dwa lata, intensywność tego czasu przełożyła się na "Migracje". Cieszę się, że mogę na koncertach ugościć moich fanów nowymi dźwiękami, stworzonymi wspólnie z zespołem i producentem, Markiem Dziedzicem, który naprowadzał nas na nowe tropy, zachęcił do odważnego myślenia o stylistykach, które łączymy. Udało nam się połączyć minimalizm z muzycznym bogactwem, czyli poniekąd ogień z wodą. To będzie intensywna trasa, w trakcie której będę migrować z miasta do miasta, ale to właśnie bycie w ruchu sprawia, że ciągle odnajduję coś nowego" - mówi Mela Koteluk.

Pełna trasa Meli Koteluk:

08.11 Kołobrzeg - RCK
09.11 Gniezno - Młyn
10.11 Poznań - Eskulap
13.11 Biłgoraj - BCK
16.11 Warszawa - Stodoła
22.11 Katowice - Megaclub
23.11 Wrocław - Eter
24.11 Szczecin - Lulu
29.11. Rydułtowy - RCK
30.11 Zielona Góra - Kawon
03.12 Bydgoszcz - Estrada
05.12 Sopot - Scena klub
07.12 Łódź - Wytwórnia
18.12 Olsztyn - CEIK
19.12 Toruń - Odnowa
25.01.2015 Lublin - Grafitti

Mela Koteluk "Fastrygi":Informacja prasowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.