Facebook Google+ Twitter

"Miki mister DJ" czyli ludzka twarz... pedofila w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski nowy sezon rozpoczął od mocnego uderzenia, jakim z pewnością jest spektakl "Miki mister DJ", którego prapremiera odbyła się 13 października.

Marta Kadłub, Monika Babicka, m.bunio.s / Fot. Krzysztof BielińskiInteresująco wypadł w tytułowej roli wywodzący się z Trójmiasta m.bunio.s - członek formacji Dick4Dick/D4D. Miki spotyka się z dziewczynkami i to coraz młodszymi. Występuje w obronie pedofilii, usiłuje pokazać ludzką twarz pedofilów, a swoją wypowiedź kończy zdaniem: "Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie". Cytat z Pisma Świętego w ustach pedofila brzmi co najmniej niestosownie! Po licznych przejściach dochodzi do wniosku, że najlepsze jest onanizowanie się przed ekranem komputera i wspominając wyśpiewuje, że jego pierwszy orgazm był w kolorze morelowym, takim, jak szampon doMaciej Wizner / Fot. Krzysztof Bieliński włosów.

Żyjący w wirtualnej rzeczywistości Casanova ma już dość wszystkiego, co wiąże się z realnym światem, a najbardziej męczą go kobiety. Maciej Wizner bardzo plastycznie przedstawia zachowania swojego bohatera. W każdym ruchu, słowie, nucie, czy geście jest graną przez siebie postacią.

Monika Babicka, m.bunio.s / Fot. Krzysztof BielińskiNa scenie wyróżnia się zdecydowanie Dorota Lulka. Szczególną uwagę przykuwają nie tylko jej wspaniałe umiejętności aktorskie, ale też wokalne. Chociaż jej doskonała figura, widoczna w seksownej spódniczce z wysoko rozpiętym rozporkiem, z pewnością zwróci uwagę męskiej części publiczności. Wykreowana przez nią postać matki-alkoholiczki to prawdziwaMonika Babicka / Fot. Krzysztof Bieliński perełka.

Makabrycznie prezentuje się scena jej "zabawy" w zgadywankę z nie mogącą pogodzić się z odrzuceniem przez Miki'ego Agatą (Monika Babicka), podczas której okazuje się, że ta obcięła sobie język, a każdorazową nagrodą za zbliżenie się do rozwiązania zagadki, są wypijane kolejne kieliszki...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.