Facebook Google+ Twitter

"Miki mister DJ" - przed prapremierą w Teatrze Miejskim w Gdyni

Na kilka dni przed prapremierą spektaklu Miki mister DJ w Teatrze Miejskim w Gdyni o planach na rozpoczynający się sezon artystyczny i o samym przedstawieniu opowiadali jego twórcy, artyści oraz dyrektor artystyczny - Krzysztof Babicki.

Zapis konferencji prasowej - 10 październikam.bunio.s / Fot. Joanna Siercha (http://www.teatrgombrowicza.art.pl)"Miki mister DJ" dotyka tematu, o którym długo się milczało. Pakuła budując portret pokolenia zagubionego w ponowoczesnej rzeczywistości zwraca uwagę na jego wyalienowanie, nieumiejętność komunikowania się z własnymi rodzicami i, co gorsze, ze sobą nawzajem. Dobrobyt, gadżety, technologia, markowe ciuchy lub ich niezłe podróbki, to wszystko już mamy.

Ale - nic za darmo. Bo oto przygniata nas fala wzajemnej obojętności, brak bliskich relacji, empatii, samoakceptacji. W tym zimnym, sformatowanym świecie pokolenie Maciej Wizner / Fot. Joanna Siercha (http://www.teatrgombrowicza.art.pl)Pakuły, nie przebierając w środkach, chce za wszelką cenę zaistnieć, kreując na swój temat rzeczywistość, często bardzo daleką od prawdy. W obecnych czasach, priorytetem jest popularność, ten żałosny substytut miłości. Do czego posunie się tytułowy Miki, by ją sobie zapewnić…? (http://www.teatrgombrowicza.art.pl)

Miki mister DJ - przygotowania do prapremiery


Czytaj również:Jesień 2012 w Teatrze Miejskim w Gdyni


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.