Facebook Google+ Twitter

Mikirurka w Face 2 Face

25 lutego, o godzinie 20, w krakowskim klubie mieszczącym się przy ul. Paulińskiej 28 zagra jeden z najbardziej znanych zespołów krakowskiej sceny rocka - Mikirurka. Wstęp 5 zł.

 / Fot. Barbara Budniak- Zaserwujemy wszystkim porządną dawkę rock and rolla! Kto się pojawi, nie będzie żałować - mówią członkowie zespołu i zapowiadają prezentację całkowicie nowych piosenek z ich nadchodzącej płyty.

Z zespołem rozmawia Łukasz Cygan.

Zaskoczcie mnie czymś z waszej biografii?
P.W.:Prywatnej czy Mikirurki?

Obojętne.
W.D.: Jak byłem w przedszkolu, ściągnąłem majtki przy wszystkich. Pani powiedziała „będzie gimnastyka, rozbieramy się”, no to się rozebrałem. Do naga. Pozdrawiam niniejszym wszystkie koleżanki z przedszkola w Dębicy przy Konarskiego.

To może inaczej: od kiedy zaczęliście grać razem?
W.D.: W pięcioosobowym składzie od maja 2009 r., gdy skład uzupełnił Greg Toma, gitarzysta. Projekt Mikirurka istniał od 2005 r., ale dopiero w 2007 roku zaczęliśmy grać razem jako trio. Potem mieliśmy rok przerwy i do czynnej działalności wróciliśmy pod koniec 2008 r. - wtedy też dołączył do nas basista Basik. Jesteśmy teoretycznie młodym składem, jeszcze dużo skandali przed nami.

Przeczytaj pełen wywiad z zespołem Mikirurka

Zobacz jak gra Mikirurka na żywo:


Oficjalna strona zespołu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.