Facebook Google+ Twitter

Mikke krytykuje Kartę Praw Człowieka. Czy Polska ją wypowie?

Lider Kongresu Nowej Prawicy ostatni wpis na swoim blogu poświęcił Karcie Praw Człowieka, pisząc, że karta "gwarantuje istnienie socjalizmu". Mikke zapowiedział, że jeśli Nowa Prawica dojdzie do władzy, wypowie dokument.

 / Fot. Mohylek, CC"W czasach absolutnej dominacji lewicy w Helsinkach przyjęto dziwaczny dokument zwany "Kartą Praw Człowieka". Zapewnia on obywatelom państw sygnatariuszów tzw. "prawa socjalne" - czyli krótko pisząc, gwarantuje istnienie socjalizmu" - pisze na swym blogu Janusz Korwin-Mikke.

Lider KNP uważa, iż istnienie Karty mija się z celem i zapowiada walkę o wypowiedzenie jej przez Polskę.

Podobny pogląd wygłosiła ostatnio pani Teresa May, minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii. "Uważam, że mamy z nią problemy" - zwierzyła się dziennikarzom. Według minister dalsze funkcjonowanie ustawy blokuje brytyjskiemu rządowi deportację przestępców cudzoziemców i podejrzanych o terroryzm.

Jak przewiduje Janusz Korwin-Mikke, po ostrym sprzeciwie ze strony lewicy, premier David Cameron będzie zmuszony usunąć panią Teresę May z rządu.

"Ale tabu zostało przełamane" - puentuje prezes Kongresu Nowej Prawicy.Czytelnicy i autorzy W24 polecają na Facebooku
Ruch Palikota ma już rok. Palikot podkreśla: "Jest nas wielu"
Sondaż Homo Homini. Palikot w Sejmie. PiS dogonił PO. Wygra wybory?
Obchody Zabrzańskiej Jesieni. Fotorelacja ze Skarbnikowych Godów
Pokaz broni w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Zdjęcia

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

myNaród
  • myNaród
  • 04.10.2011 08:02

Słuchajcie idioty, wyjdziecie na kretynów. Jasio Kurwin Mikke przerwał leczenie i zaczyna bredzić. Był w sejmie i czego dokonał ? Wyruchali go koledzy i dosłownie i w przenośni a społeczeństwo olało. Plityczny i finansowy bankrut i kolejny darmozjad, który chce żyć z przekonań. Do stajni Janie zapier/dalać !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rafał
  • Rafał
  • 04.10.2011 06:46

Jak prawie zawsze Poseł JKM ma racje, ma mój głos, lista numer 9 ! wybieramknp.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
jk
  • jk
  • 03.10.2011 20:37

! . WYNIKI WYBORÓW PIS-48% ,PO-24% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,Poliglup-0,8,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-,bartek,sikor, Poligłup,kuzik, ...-wtyka,zdrajca,kłamca,hipokryta,cynik,...?-plot kują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.
Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.
Studenci-czy postradali rozum? Dziękujemy premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ALE W TAK KRÓTKIM CZASIE ZADŁUŻYŁ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ POMIMO,ŻE PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.
W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. W PO ćpają?
DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?(tym się nie zajmują,a głównie opluwaniem J.KACZYŃskiego i głównie wyborców PIS)- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Rostowski ZDEZERTEROWAŁ-wystraszył się prof. Z.GILOWSKIEJ. DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy? premier i PObolszewia? dalej będą? :
dzielić POLAKÓW?,opluwać większość POLAKÓW?,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM?(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?,wyrażać : PYCHĘ,INSYNUACJE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HIPOKRYZJĘ,BŁAZENADĘ ,MATACZENIE,PLOTKI,KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą:wojną,polityczną ZEMSTĄ, ... -czy POligłupowi ODBIŁO ????
Nie głosujmy WSZYSCY na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.