Facebook Google+ Twitter

Mikołaj jest prawdziwy! Przekonały się o tym dzieci z biednych rodzin

Każdy lubi dostawać prezenty, szczególnie dzieci, a jeszcze jak są z niezamożnych rodzin, to cieszą się naprawdę szczerze i spontanicznie. Przekonałem się o tym będąc na mikołajkowej zabawie zorganizowanej przez przyjaciół wielkiego serca.

Mikołaj i jego pomocnicy. / Fot. Bartłomiej KowalewskiMikołajki. / Fot. Bartłomiej KowalewskiTradycja świętego Mikołaja, przylatującego na wielkich saniach wypełnionych po brzegi prezentami ciągnionymi przez renifery, nabiera coraz bardziej komercyjnego charakteru. Grupa przyjaciół dobrego serca postanowiła spróbować wnieść w zabawę mikołajkową jakąś ciekawą odmianę. W małej miejscowości Zachełmie koło Zagnańska przy świetlicy środowiskowej odbyła się nietuzinkowa zabawa mikołajkowa. Stowarzyszenie Razem Dla Wszystkich, główny organizator zaprosił aktorkę-mima panią Lidię Pedryc z agencji artystycznej MIMAGES z Warszawy, w celu przeprowadzenia z uczestnikami zabawy mikołajkowej i warsztatów teatralnych pantomimy.

Mikołajki. / Fot. Bartłomiej KowalewskiMikołajki. / Fot. Bartłomiej KowalewskiGrupa około 30 niezamożnych dzieci z rodzicami i opiekunami oraz członkami stowarzyszenia przeistoczyła się w aktorów sztuki teatralnej. W tak znakomitej zabawie ze smakowitym poczęstunkiem nie zauważyliśmy upływającego czasu. Gdyby nie Mikołaj, który musiał dalej jechać i rozdawać prezenty, bawilibyśmy się do północy. Mikołaj był tak szczodry, że dzieci otrzymały górę prezentów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bardzo pozytywna inicjatywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wspaniale, że są tacy ludzie, którzy pomagają szczególnie dzieciom. Wielkie brawa dla tego Stowarzyszenia z gminy Zagnańsk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.