Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10183 miejsce

Mikołaj Krawczyk dementuje plotki: „Nie wrócę do "Pierwszej..."

Jakiś czas temu wszelkie portale plotkarskie oraz strony poświęcone serialom rozpisały się na temat rzekomego stałego powrotu postaci Pawła Krzyżanowskiego, a co za tym idzie, aktora Mikołaja Krawczyka do serialu „Pierwsza miłość“.

Informacja o tym, że Mikołaj wraca do produkcji, bardzo długo żyła swoim życiem, aż sam aktor zabrał głos w tej sprawie. Jak udało się ustalić, o stałym powrocie do serialu Mikołaj nie myśli, a nawet deklaruje, że do serialu już nie wróci nawet na chwilę. Jak okazało się, to wszystko, o czym na temat Mikołaja Krawczyka w związku z „Pierwszą miłością“ rozpisywały się media było zwykłą plotką oraz wyssaną z palca informacją. Wiadomo również, że wszystkie portale, gazety i strony, które rozpowszechniały informacje, które okazały się kłamstwem wyciągną konsekwencje prawne. W dniu 31 grudnia Mikołaj Krawczyk na swojej oficjalnej stronie na facebooku umieścił oświadczenie, w którym oficjalnie dementuje plotki o tym, jakoby miał zamiar na stałe wrócić do „Pierwszej miłości“.
Mikołaj Krawczyk dementuje plotki o powrocie do "Pierwszej miłości" i deklaruje, że w tym serialu już nie zagra. / Fot. Fot. Z archiwum Mikołaja Krawczyka

Oficjalne oświadczenie ze strony facebookowej Mikołaja Krawczyka:

„Kochani!!!
Jak już się pewnie zorientowaliście, „wielki” powrót postaci Pawła, którą grałem w „Pierwszej Miłości” okazał się nieprawdą. Wszelkie spekulacje, które pojawiały się w mediach, dotyczące szczegółów mojego rzekomego powrotu, były jedynie plotkami, prawdopodobnie wygenerowanymi na potrzeby promocji serialu lub też były efektem zwyczajnego „pisania o czymkolwiek”.
Na przełomie czerwca i lipca tego roku było już wiadomo jak będzie wyglądał mój „mini wątek”… Sceny z moim udziałem w „Pierwszej Miłości”, które mogliście oglądać w listopadzie, zostały nakręcone w sierpniu… I już wtedy było wiadomo jak to się skończy. Dlatego, insynuowanie, że wracam do serialu na stałe, oraz wszelkie inne rewelacje dotyczące tematu, które ukazały się po 30 sierpnia tego roku, są absolutnie nieprawdziwe. Wyciągam już konsekwencje prawne. Sądownie egzekwuje wyroki za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które dostarczyły Wam nadziei, wprowadziły Was w błąd i szkodziły mojemu wizerunkowi.
Moi drodzy, postać Pawła wyjechała bezpowrotnie i nie wróci. Chyba, że historia zatoczy koło i na moje miejsce zostanie zaangażowany inny aktor. Może to dobry pomysł, bo fajny gość z tego Pawła. Ja go bardzo lubiłem i z niekłamaną przyjemnością wcielałem się w tę postać Moja umowa natomiast została rozwiązana i nie ma najmniejszych szans, żebym wrócił.
Wszystkim wiernym, mniejszym i większym Fanom chciałem bardzo podziękować za bezkompromisową i wielką sympatię, za doping i zaufanie. Za poparcie przy dwóch nominacjach do Telekamer, za to, że pięć dni w tygodniu mogłem „gościć” w Waszych domach jako Paweł, i za miłe spotkania na żywo. Dziękuję również wszystkim, z którymi w ciągu prawie dekady miałem przyjemność współpracować w „PM”, oraz w „mega” miłej atmosferze rozwijać swoje umiejętności aktorskie. Dzięki za naukę, pomoc i miłe spotkania.
Mam nadzieję, że przy następnych produkcjach, kreowani przeze mnie bohaterowie, będą mogli cieszyć się taką samą wielką sympatią z Waszej strony. Czego już pierwsze symptomy odczuwam i z całego serca dziękuję.”
Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk bardzo wspierają zwierzaki w potrzebie. Ostatnio odwiedzili jedną z fundacji. / Fot. Fot. Agnieszka Włodarczyk

Jak udało się dowiedzieć, wątek Pawła zakończył się krótkim powrotem do Polski, pożegnaniem z bliskimi i przeszczepem Artura, (w tej roli Łukasz Płoszajski). Aktor stwierdził, że powrót Pawła możliwy jest jedynie z twarzą innego aktora, co jak warto sobie przypomnieć nastąpiło na początku serialu, kiedy to właśnie Mikołaj Krawczyk zastąpił pierwszego aktora, (w tej roli Mateusz Janicki), który wystąpił w kilku pierwszych odcinkach. Czy scenarzyści postanowią obsadzić innego aktora i w ten sposób Paweł Krzyżanowski uzyska nową twarz?
Mikołaj Krawczyk w obiektywie Roberta Stasiukiewicza / Fot. Fot. Robert Stasiukiewicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy Sejm już podjął jakąś decyzję w tej sprawie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.