Facebook Google+ Twitter

Mikołaj włamywacz wpadł do sklepu na coś mocniejszego

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-12-08 08:02

Nie tradycyjnie przez komin, ale przez wybitą wcześniej szybę dostał się do sklepu spożywczego w Siemianowicach Śląskich Święty Mikołaj. Po ciężkim dniu w pracy i rozdaniu wielu prezentów, postanowił się zrelaksować łykiem czegoś mocniejszego.

fot. Dziennik Zachodni/23-letni Patryk B. nie sprawdził się w roli Mikołaja.- Dwadzieścia minut po północy ulicą Kościelną przejeżdżał patrol. Policjanci zauważyli wybitą szybę oraz włączony alarm w jednym z tamtejszych sklepów - mówi nadkomisarz Izabela Rom z policji w Siemianowicach.

Mieszkająca w sąsiedztwie kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że kilka minut wcześniej widziała, jak przez wybitą szybę ucieka ze sklepu człowiek w czerwonym płaszczu i mikołajkowej czapce. Policjanci odnaleźli Mikołaja w ciągu kilkunastu minut. Okazało się, że wyniósł ze sklepu kilka butelek wódki.

Mikołajem złodziejem był 23-letni Patryk B., a jego pomocnikiem o dwa lata młodszy Sebastian P. Obaj w momencie zatrzymania byli pijani. Siedzą w policyjnym areszcie, dziś zostaną przesłuchani. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.