Facebook Google+ Twitter

Mikołaj zgarnia najwięcej. Sprawdź, ile można dorobić na święta

Już niedługo Boże Narodzenie. Przed świętami zazwyczaj wydajemy mnóstwo pieniędzy na ich przygotowanie. Okazuje się, że to także dobry czas, aby zarobić. Które świąteczne zajęcia cieszą się największym powodzeniem?

Dyspozycyjność i dobry kontakt z dziećmi to cechy, które powinien posiadać, każdy szanujący się Mikołaj / Fot. Silar, GNU 1.2 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:DSC07069_Santa_Claus_in_Sanok_2010.JPG&filetimestamp=20101205132101 Wielu z nas, myśląc o zbliżających się świętach, myśli o nich nie bez powodów przez pryzmat wydanych pieniędzy. Prezenty, przygotowanie kolacji, ozdoby - wszystko ma swoją cenę. Okazuje się, że przedświąteczna gorączka jest także dobrym czasem, aby zarobić trochę grosza.

Pierwsze oferty pracy dla świątecznych pracowników zaczynają się pojawiać już w październiku. Zazwyczaj można znaleźć pracę na klika dni, czasem nawet na klika tygodni. Jakie stanowiska cieszą się największą popularnością?

Mikołaj zgarnia najwięcej


Dyspozycyjność i dobry kontakt z dziećmi to cechy, które powinien posiadać każdy szanujący się Mikołaj. Często odwiedza szkoły i przedszkola, obdarowując dzieci prezentami. Można go także spotkać w centrach handlowych. Coraz większą popularnością, cieszą się także wizyty Mikołaja w domach. Jedna taka wizyta to okazja do zarobienia nawet 170 złotych. Bardzo często Mikołajowi towarzyszy Śnieżynka. Za pomoc w rozdawaniu prezentów może zarobić do 15 złotych za godzinę.

Czytaj dalej ------>

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.