Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16289 miejsce

Mikołaje inne niż wszystkie odwiedziły Szkołę Podstawową nr 83 we Wrocławiu

Wczoraj, już od 7.45, przed Publiczną Szkołą Podstawową nr 83 we Wrocławiu witali dzieci słodyczami dwaj wyjątkowi Mikołajowie.

Radość z prezentów całkowicie pochłonęła dzieci. / Fot. Fot. Emi SobońDzieci ze szkoły podstawowej nr 83 we Wrocławiu miały wczoraj miłą niespodziankę. Przed szkołą witali ich słodyczami dwaj Mikołajowie z klasztoru franciszkanów przy ul. Kasprowicza.

Po rozpoczęciu lekcji Mikołajowie odwiedzili dzieci w klasach, rozdając prezenty i słodycze. Radość była ogromna, zarówno młodszych, jak i starszych uczniów. W podziękowaniu recytowano wierszyki, śpiewano piosenki, opowiadano świąteczne przypowiastki. Nikt rózgi nie dostał choć przypomnienia o grzeczności i pomocy rodzicom w tym przedświątecznym okresie były. Rozmawiano też o tradycji Bożego Narodzenia i związanego z tym świętem obrządku. Dzieci chętnie opowiadały o rodzinnych specjałach, zwyczajach świątecznych i wyprawach na pasterkę.

Wspólna zabawa i śpiewy trwały długo. Na przerwach dzieci nie odstępowały niezwykłych gości na krok. Wspólne zdjęcia w klasach i przy pięknej choince stojącej w holu szkoły będą miłą pamiątką na lata.

Grono pedagogiczne i uczniowie szkoły serdecznie dziękują Mikołajom za wizytę.
Wspólne zdjęcia klasowe będą pamiątką na lata. / Fot. Fot. Emi SobońI jak tu nie wierzyć w Św. Mikołaja ? / Fot. Fot. Emi SobońUrocza choinka zdobi holl szkoły i przypomina o zbliżających się Świętach. / Fot. Fot. Emi Soboń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.