Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9876 miejsce

Mikołajki na ostrowieckim osiedlu Kuźnia

6 grudnia to dla wszystkich dzieci wyjątkowy dzień w roku. Z utęsknieniem oczekują na osobę świętego Mikołaja, który zawsze ma ze sobą worek długo oczekiwanych prezentów.

Przybywa Święty Mikołaj. / Fot. materiał Rady Osiedla KuźniaTegoroczna wizyta "gościa z białą brodą" na ostrowieckim osiedlu Kuźnia miała miejsce w piątkowe popołudnie w sali Publicznego Gimnazjum nr 1 przy ul. Sienkiewicza w dniu 5 grudnia 2014 r. Licznie zebrane dzieci, a było ich 110 wraz z rodzicami i opiekunami, w pięknej scenerii przygotowanej przez uczniów i wychowawców PG nr 1, z radością i niecierpliwością oczekiwały na przybycie Mikołaja.

Święty Mikołaj z organizatorami: Renatą Olszańską, posłem Zbigniewem Paceltem i Pawłem Celebańskim. / Fot. materiał rady Osiedla KuźniaCzłonkowie Rady Osiedla Kuźnia na czele z jej przewodniczącym Pawłem Celebańskim zadbali o to, aby Mikołaj bez trudu trafił w gościnne progi osiedla, przywożąc ze sobą worek pełen słodkich prezentów, które trafiły do każdego dziecka. Po powitaniu Mikołaja, którego przyprowadzili: poseł Platformy Obywatelskiej,Zbigniew Pacelt, dyrektor PG nr 1, Renata Olszańska i Paweł Celebański, dzieci otrzymały wyczekiwane prezenty. Święty Mikołaj został jeszcze przez jakiś czas, aby wspólnie bawić się z dziećmi, a potem, żegnając się na rok, ruszył w daleką drogę powrotną. Natomiast na sali dalej trwała zabawa przygotowana przez Śnieżynki: Agatę Wiśniewską i Magdalenę Kołeczek przy wspaniałej muzyce zespołu "Trio Masters". Zabawa Mikołajkowa zakończyła się z nadzieją na ponowne spotkanie już za rok o tej samej porze.Mikołajkowa zabawa na osiedlu Kuźnia w Ostrowcu Świętokrzyskim. / Fot. materiał Rady Osiedla Kuźnia

Rada Osiedla Kuźnia składa serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji spotkania z Mikołajem: sponsorowi głównemu Galerii Handlowej Ostrowiec, pani Ewie Sochackiej – Komornickiej, pani Renacie Olszańskiej – dyrektor PG nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Cukierni "U Ani" i Piekarni "Złoty Kłos".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.