Facebook Google+ Twitter

Mikołajki w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-09 09:37

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej zaprosiło aż 8. Mikołajów, żeby każde obecne dziecko dostało prezent i dobrze się bawiło.

Mikołajki w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej / Fot. Materiały organizatoraMikołajowie przybędą do Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej parowozem TkT48-18, który zastąpi im tego dnia renifery.
Przywiozą prezenty dla dzieci, które przyjadą do Jaworzyny ze Świdnicy, Strzegomia, Żarowa, Wrocławia, Wałbrzycha i innych okolicznych miejscowości.

Organizatorzy charytatywnej imprezy Mikołajkowej przygotowali dla dzieci różne propozycje zabawy. Będzie można potańczyć, pośpiewać, zagrać na instrumentach oraz zjeść pyszny obiad z deserem.
Gościem specjalnym będzie Niebieski Święty Mikołaj, który co roku odwiedza dzieci z całego powiatu świdnickiego. W towarzystwie Komisarza Lwa opowiedzą o bezpieczeństwie, a dzieci wezmą udział w konkursach i turniejach sprawnościowych.

Atrakcją spotkania z Mikołajami będzie otwarcie największej kolejowej choinki w powiecie świdnickim.
Poza tym dla dzieci dostępne będzie kino świąteczne z najlepszymi bajkami o Bożym Narodzeniu, przejazdy drezynami, ekspozycje do zwiedzania, między innymi Mini Muzeum Zabawek czy makieta kolejowa. W Domku Świętego Mikołaja jego pomocnicy będą czytali bajki grzecznym dzieciom.

To tylko niektóre z propozycji przygotowanych dla dzieci przez pracowników Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa. Tegoroczne Mikołajki w Jaworzynie Śląskiej to projekt realizowany już po raz czwarty. Charytatywna zabawa cieszy się dużym powodzeniem.


Święty Mikołaj odwiedzi jaworzyńskie muzeum już 5 grudnia od godz. 11 00.

Akcję Święty Mikołaj w Muzeum popiera Pani Anna Komorowska.

Zapraszamy,
Katarzyna Szczerbińska

Materiał nadesłała Janina Bieleńko
Mikołajki w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej / Fot. Materiały organizatoraMikołajki w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej / Fot. Materiały organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

małgorzata kowalska
  • małgorzata kowalska
  • 27.11.2010 15:36

A kto może wziąść udział w tej imprezie każde dziecko czy tylko te zaproszone, prosze ojaką informacje bo po ten pomysł jest świetny ichętnie wybrała bym się ze swoimi dziećmi jeśli tylko można by było.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rafał Klisowski
  • Rafał Klisowski
  • 09.11.2010 13:43

Jak nie przegapię terminu, to wezmę dzieciaki i sam sobie przypomnę zabawę w kolejarza. Tam jest co oglądać! Zostawiam link do strony Muzeum http://www.muzeumtechniki.pl/ Ukłony dla Organizatorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super impreza dla dzieciaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.