Facebook Google+ Twitter

Mikołajkowy gest

Jeszcze tylko parę dni dzieli nas od wspomnienia świętego Mikołaja. Jak wiemy jest to dzień tak bardzo wyczekiwany przez dzieci ze względu na tradycję, obdarowywania prezentami.

Każdego roku zbliżając się, do tego dnia zastanawiam się, ilu ludzi decyduje się na sprawienie przyjemności dzieciom naprawdę potrzebującym. Wystarczy, choćby najdrobniejszy podarunek, żeby sprawić radość najmłodszym. Mowa tutaj głównie o dzieciach w ochronkach, schroniskach, domach dziecka, domach samotnych matek itp.

Wzorem kilku znajomych firm i osób dobrego serca, chciałbym zachęcić wszystkich, aby w tym wyjątkowym dniu, spróbować wcielić się w świętego Mikołaja. Sprawcie radość dzieciom, które nie mają tyle szczęścia, żeby przeżywać ten dzień, jak nakazuje tradycja. Wiadomo, że nie damy rady obdarować wszystkich dzieci, które tego potrzebują, ale pokazujmy innym, żeby szli za naszym przykładem. Wówczas na pewno to grono będzie większe.

Zachęcajmy naszych pracodawców, współpracowników oraz przyjaciół do wspólnej akcji w tym dniu. To może niewiele kosztować, a radość, którą sprawimy, dzieci zapamiętają na bardzo długo.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.