Facebook Google+ Twitter

Mikołów: Kino Niezależne w podrózy i inne atrakcje

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-18 13:00

Współautorzy: Barbara Podgórska

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza na nowy cykl spotkań: "Kino Niezależne w Podróży". - Będziemy prezentować filmy podróżnicze zrealizowane przez Jacka Mrowca – informuje Wojciech Szwiec.

 / Fot. Wojciech Szwiec - Pierwsze spotkanie poświęcimy podróży po stanie Arizona w USA. Zobaczymy filmy: "Indian Fair & Market" oraz "Apache Trail" zrealizowane w 2009 roku. Zapraszamy w czwartek 20 stycznia, o godzinie 18

 / Fot. Wojciech SzwiecZ kolei w piątek, 21 stycznia o godzinie 17 MBP zaprasza na spotkanie z Mariuszem Dmetreckim, mikołowskim historykiem. Od połowy grudnia dostępna jest jego książka: „Dawno temu w Mikołowie. Kalendarium historyczne do 1939 roku”. Autor oparł swoją publikację o ponad 150 pozycji źródłowych. Podaje około 1500 wydarzeń historycznych i ciekawostek z miasta Mikołowa. Spotkanie będzie okazją do bliższego poznania publikacji oraz do dyskusji z autorem-pasjonatem lokalnej historii. Książkę można kupić w Miejskiej Bibliotece Publicznej w cenie 18 zł (oprawa miękka) i 20 zł (twarda okładka).

 / Fot. Wojciech SzwiecI kolejna impreza, na która zapraszają wspólnie, mikołowska MBP i Wojciech Szwiec. W sobotę 22 stycznia, o godzinie 18 odbędzie koncert kameralny znanej grupy Lasoń Ensemble. Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.